jos nainen vaikka kadulla katsoo pitkään teitä, onko ahdistavaa vai imartelevaa?
Vastaukset 24
Ekana mieleen tulisi, että onko minulla zippari auki, tunnenkohan mie tuon naisen, yms...
Mutta vastatakseni kysymykseesi. Enimmäkseen kaiketi ahdistavalta. Riippuu millainen katse tällä on.
- Aloitt
pete_pjn kirjoitti:
Mutta vastatakseni kysymykseesi. Enimmäkseen kaiketi ahdistavalta. Riippuu millainen katse tällä on.
Sua katsoisi kyllä mielellään pidempäänkin ;)
Aloitt kirjoitti:
Sua katsoisi kyllä mielellään pidempäänkin ;)
Lähempääkin?
Suattaisin olla 'myytyä miestä', mikäli sattuisin huomaamaan hymyn joukossa myös pienen lipbite:n. :D- Aloitt
pete_pjn kirjoitti:
Lähempääkin?
Suattaisin olla 'myytyä miestä', mikäli sattuisin huomaamaan hymyn joukossa myös pienen lipbite:n. :DKyllä varmasti kestäisit lähempääkin tarkastelua :)
Aattelisin että se säälii mua ja tuijottaa sen takia. Tai sitten että "mikä vitun pikku mies tuokin on hahahahaa" "Jos toi kääpiö ei kohta lähde mun silmistä niin heitän sen bussin alle ja kusen päälle!" Saatanan kääpiöpaska mä tapan sut "
- Aloitt
Höpsis.
- pitkään
Yleensä kivaa, riippuu naisen ilmeestä, mutta ei koskaan ahdistavaa
- pseudotiede
Pillahdan itkuun
Riippuu siitä, katsooko silmiin. :-I
- Aloitt
Ätmel nyt en ymmärtänyt, siis eikö ole kiva jos katsoo silmiin? Mitä jos katsoo ihailevasti kokonaisuutta?
Aloitt kirjoitti:
Ätmel nyt en ymmärtänyt, siis eikö ole kiva jos katsoo silmiin? Mitä jos katsoo ihailevasti kokonaisuutta?
Se on helppo tulkita aggressiiviseksi eleeksi. >:-I Karvoitusta saa kyllä ihalla.
- tarralenkkari666
Hahahaha!
- kohdettayllin
On se.
- 4561
Riippuu katseesta. Harvoin kukaan katsoo, ja silloin se on yleensä huvittunut tai halveksuva. Jos joku katsoisi ujosti ja kiltisti hymyillen, se olisi kiva.
- ihansamaoikeestaan
Olen siihen niin tottunut, etten enää reagoi, paitsi tuijottaviin kurppiin.
- Aloitt
Miten reagoit sitten näihin kurppiin jotka tuijottaa? T. 32-v. kurppa
- ihansamaoikeastaan
Aloitt kirjoitti:
Miten reagoit sitten näihin kurppiin jotka tuijottaa? T. 32-v. kurppa
Et ole vielä kurppaiässä. Silloin kun oikea kurppa tuijottaa, menee kylmät väreet ja puistatus läpi veistoksellisen kehoni.
- seolenminä
sositsin jälkeen
- asdsadaasd
Riippuu katseen tyypistä, väittäisin osaavani erottaa kiinnostuneen katseen ihmettelevästä katseesta.
No ekana tulee mieleen onko lokinpaskaa hatussa, spermaa paidalla tai jotain muuta vastaavaa. Enpä muista tämmöisiä tilanteita juurikaan tapahtuneen.
- eivätnekatso
Aina on olemassa joku toinen mies, joka kiinnostaa naisia minua enemmän tai on komeampi, joten siitä ei ole huolta, että naiset tuijottaisivat. Baaritiskilläkin 10 minuuttia jälkeeni saapuneet, saavat tarjoilua ennen minua.
Minä olen se kaveri, josta kukaan ei koskaan muista, olinko paikalla, kun jotakin tapahtui, saati oliko minua edes muistettu kutsua mukaan. - näinonsaa
Jos se katsoja nuori nätti niin imartelee. Joku saatanan vanha lehmä niin oksettaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 132456
Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.2741132Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671128- 79907
- 87853
- 63818
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?24755Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69711- 65691
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?142681Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?137680- 47660
- 53614
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32608Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.46604Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y25593Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.44584- 40554
- 55548
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20528