TUNTUU ETTÄ MULLA ON JOTENKI HUONO SUHDE ISÄÄNI JA KADUN SITÄ. TUNTUU ET OON YKSIN JA OON KOHDELLU OMIA VANHEMPIANI HUONOSTI. MINUA VAAN MASENTAA SE AINA KUULLA MITEN TOISET YLPEILEE OMIEN VANHEMPIENSA KANSSA. MULLA ON TOKI MOLEMMAT IHAN ELOSSA. MUT FAIJAN KANSSA MEILLÄ OLI TYPERÄ RIITA JOKA MUA ON VAIVANNU. OIS UPEETA VAA SE ET SAISIN JOSKUS PIDETTYÄ HYVÄT VÄLIT VANHEMPIINI. ISÄNI ON ERÄÄLLÄ TAPAA KUIN TAMMIHÄRKÄ. MÄ TUNNEN OLEVANI TAAS YKSIN. MITÄ TEEN
SUHDE ISÄÄNI
2
83
Vastaukset
- MASENTAANIINHELVETISTI
EN VAA TIEDÄ OONKO MENETTÄMÄSSÄ OTTEENI ELÄMÄÄN JA VÄLINI VANHEMPIINI.
- selvinnytmelkein
Hei!
Olet ilmeisesti nuori? Elämän tarkoitus on päästää irti omista vanhemmista ja alkaa elämään omaa elämää. Monesti nämä kasvun vaiheet ovat hyvin kivuliaita ja vaikeita. Toisilla kaikki näyttää onnistuvan hyvin ja itsellä takkuaa.
Isän täytyy tulla vastaan omalta osaltaan jos haluaa säilyttää hyvät välit sinuun. Sinulla on oikeus omiin mielipiteisiin! Sinä olet oma itsesi.
Toivottavasti saatte selvitettyä välinne!
Sukupolvien välillä "kipinöi" aina. Syy voi olla ihan mikä tahansa.
Siis onnea matkalle elämään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017553
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1055553- 835037
- 1394426
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113150- 492823
- 522759
- 612387
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102344Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561956