skodan emo otsikoissaVWaudiseat
liikaamaksaaVWkulut
996
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Löytyiskö vielä vanhempia uutisia - tuolla ei ollut ikää vielä puoltakaan vuotta! Otteesi herpaantuu!
Taas näitä ikivanhoja ja loppuun kaluttuja ja mitään sanomattomia artikkeleita.
ossss etkö keksi enää mitään uutta? Eikö jo kyllästytä esiintyä älykääpiönä vuodesta toiseen?
trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
020256-033D
lehtola erkki tapani
64740 horo
99800 ivalo
Voi osssss!
Taas linkität sanaa paskaa kuin viikko, pari sitten. Tosielämässä Ruotsin ja Suomen julkistukset tehtiin samana päivänä, mutta tuo kommentin Kalevassa esittänyt tampio ei ollut vaivautunut asiaa tarkistamaan. Edelliseen postaukseesi asiasta tämä sulle kerrottiin, mutta aktiivisena trollina et tietysti ehdi/viitsi vaivautua jälkiäsi tutkimaan.
Voisko VW laittaa ilmoitukset suurinpiin lehtiin että korjaa TSI viat omaan piikkiin?
Sehän olis asia selvä ja takaisinkutsuakin tehokkaampi?
Osssss, vitut sulla mitään TSI:tä ole, eikä muuten päästökohuun kuuluvaa TDI:täkään, joten turhaan huolehdit!
VW piilottelu ja petos on tosiasia.
On, mutta sinä et ole asianosainen millään muotoa. Et ole laillisuusvalvoja, etkä voi vedota edes siihen että ilmaasi saastutetaan, koska Touranin raatosi saatuttaa sitä paljon enemmän kuin kohun kohteena olevat autot.