Palstan naiset

Koska seksuaalisuuteen liittyvä kysymykseni sensuroitiin, niin kysytään uusi eli mitä syntiä olet tehnyt viimeksi?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Söin suklaata :DxD ahneus ja ylensyönti xD

Äänestä
  • Jos kilon vedät, niin ylensyönti täyttyy. Ahneuteen ei liity mitenkään.

    Äänestä

  • Ahnassyöjä kirjoitti:

    Jos kilon vedät, niin ylensyönti täyttyy. Ahneuteen ei liity mitenkään.

    Pienikin määrä on joskus ihan liikaa xD

    Äänestä

  • old_profile_94962 kirjoitti:

    Pienikin määrä on joskus ihan liikaa xD

    Ei ole. Vapautan sinut väärästä syyllisyydestä.

    Äänestä

  • Syövain kirjoitti:

    Ei ole. Vapautan sinut väärästä syyllisyydestä.

    No kiitos! Näillä mennään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gallupoija kirjoitti:

Koska seksuaalisuuteen liittyvä kysymykseni sensuroitiin, niin kysytään uusi eli mitä syntiä olet tehnyt viimeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu