Äärioikeistosairaus ja ääri-islamistit tappoivat taas.
Rasismikortilla tappavat ihmisiä, niin kotimassa kuin ulkomailla:
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521220-jarjestojen-mahdollisuudet-tyollistamiseen-romahtivat-tulossa-olevat-lisaleikkaukset-tarkoittaisivat-hautajaisia
Bilderberg-Yle:kin sai taas kaivaa, kaikki äärioikeistonatsit naftaliinista, muka asiantuntijahaastatteluihin. Nimiä ei tarvitse sanoa, jokainen tietää keistä on kyse. Niistä samoista kansan- ja maanpettureista, jotka ajavat vain veropakolaiseliitin etuja, omaa kansaamme vastaan.
PetosjytkyKokoomusKepujen äärioikeisto = islamfundamentalistiterrorismi - samaa porukkaa, eri paketissa. Kansojenmurhaajat on aika siirtää pois vallasta.
Rasismikortilla tappavat ihmisiä, niin kotimassa kuin ulkomailla:
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521220-jarjestojen-mahdollisuudet-tyollistamiseen-romahtivat-tulossa-olevat-lisaleikkaukset-tarkoittaisivat-hautajaisia
Bilderberg-Yle:kin sai taas kaivaa, kaikki äärioikeistonatsit naftaliinista, muka asiantuntijahaastatteluihin. Nimiä ei tarvitse sanoa, jokainen tietää keistä on kyse. Niistä samoista kansan- ja maanpettureista, jotka ajavat vain veropakolaiseliitin etuja, omaa kansaamme vastaan.
PetosjytkyKokoomusKepujen äärioikeisto = islamfundamentalistiterrorismi - samaa porukkaa, eri paketissa. Kansojenmurhaajat on aika siirtää pois vallasta.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Kotimaassa korjaan. Rakkaassa Suomen maassamme,on kilometrien leipäjonot, Vanhukset, sairaat, vammaiset, lapsiperheet, opiskelijat ym kaikki hädänalaisessa tilanteessa, sen pienen suursijoittaja-pörssikeinottelijoitten veropakolaissakin takia, joiden etuja EK-sss-Veroparatiisi-äärioikeisto-islamfundamentalistit - hallitus ajaa.
Tässä sitä pahaa jälkeä, jota PersutKokoomusKepujen verojenkiertäjäporvarit, toteuttavat kotimaassamme:
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3520913-hatahuuto-sipilan-hallitukselle-vammaisten-saastoista
Raakaa taloudellista, henkistä ja fyysistä väkivaltaa - sitä on PersutIslamKokoomusKepujen laiton hallitus, joka pitää erottaa.
Tappavat Suomen kansaa nälkään ja hoitamattomiin sairauksiin, vievät leivän köyhien lasten käsistä.
Kyllähä sitäpaitsi kaikki uskovaiset ovat enemmän tai vähemmän oikeistolaisia.
Ja natsit ovat tunnetusti oikeistolaisia.
Natsit ja kommarit(vasurit) ovat tapattaneet paljon ihmisiä koko maailmassa.
En väitä, että USA on natsimaa, mutta siellä ei paljoa välitetä köyhistä, joten köyhiä kuolee siellä PALJON köyhyyteen joka päivä.
Toki iso maa, niin ne sossutuet ei voi ollakaan kovin isot, mutta silti ovat liian hävyttömän pienet.
Vasemmistolaiset eivät ole mitään "kommunisteja" - se sana tuotiin veroparatiiseista, äärioikeistosairauden mukana, on jenkkien teekutsuliikkeen hokema, jolla hämätään yksinkertaisia nöyristelemään rasismikorttia ja äänestämään äärioikeistosairautta, eli PetosjytkyKokoomusKepujen EK-sss-Veroparatiisihallitusta.
Suomessa on upea, moderni ja oikeudenmukainen Vasemmisto, joka ansaitsee tulla valituksi uuteen hallitukseen.
PersutKokoomusKepulaiset Teekutsuliikkeen äärioikeistoporvarit, joutavat jo erottaa.
Tiedän sen toki, ettei vasurit oo kommareita, mutta kommareiden aatemaailma on vasemmistolaissuuntainen eli proggressioverotus esim ja pois enemmän rikkailta ja vähemmän köyhiltä pois.
Tottakai tiiän, että kommaripuolue ja vasemmistopuolue ovat kaksi eri asiaa.
Toki tuo mitä väität, voi hyvinkin pitää paikkaansa.
Mutta se on selvä asia, että nuo kolme puoluetta hallituksessamme ovat kyllä oikeistolaisia puolueita.
Persuissa on myös vasuriajattelua, mutta enemmän kyllä oikeistolainen on.
Nykyinen hallitus on EK-sss-Veroparatiisi-äärioikeisto-islamfundamentalismihallitus. Tämän käsittäminen, näyttää ottavan joiltakin aikaa.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3520913-hatahuuto-sipilan-hallitukselle-vammaisten-saastoista
Raakaa taloudellista, henkistä ja fyysistä väkivaltaa, puolustuskyvyttömiä ihmisiä kohtaan - ei kukaan järkevä suomalainen hyväksy ikinä.
PetosjytkyKokoomuksessa, ei ole mitään "vasuriajattelua" - ovat veroparatiiseista smp-mainoksia myöten kehitetty, kansan- ja maanpetos, valtion, eli kansan omaisuuksien siirtämiseksi, sen pienen suursijoittaja-pörssikeinottelijaporukan tileille Cayman saarille.
Vasemmisto saa aikaan hyviä asioita:
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521333-historiallinen-paatos-tyonantajan-perustama-ammattiliitto-sai-nenilleen
Vasemmisto Nousee kaikkialla Euroopassa - Suomen kansa on nyt valmiina, siirtämään äärioikeistosairauden syrjään ja ottamaan vastuuta elämästä Suomessa.
Mediat selittelevät, vaikka Yle:kin tietää, että äärioikeistosairaus = ääri-islamistit tappoivat. Uskonnot ovat maailman syöpä.
On se kumma, että Yle ei pysty tunnustamaan, että Äärioikeistosairaus = Ääri-islam, samaa väkivaltaa.
Onneksi Merja Kyllösen vaistot toimivat ja hän on ainakin hengissä.
http://yle.fi/uutiset/tuoreimmat/
Mitä enemmän Vasemmistoa päättäjissä, sitä enemmän mahdollisuuksia tavallisille kansalaisille.
Onneksi Yle sai Merja Kyllösen langanpäähän, hän osaa rauhoittaa tilannetta ja kertoi sen, mikä on olennaista tietoa tapahtuneesta äärioikeiston = ääri-islamin terrorista.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521246-useita-kuolleita-brysselin-terrori-iskuissa
Rasismikorttiporvareitten SoiniKatainen, oli heti käyttämässä iskua hyväkseen, äärioikeiston = äärioikeistoislamin mainostamiseen - todella vastuuton ja halveksittava suhtautuminen, mutta siihenhän on veroparatiisiporvareilta totuttu.
Euroopassa on paha ÄÄRIOIKEISTO-ONGELMA = ÄÄRI-ISLAMONGELMA.
Rauha maailmaan saadaan vasta, kun veroparatiisit suljetaan, siellä lymyilevät ahneet ase-ja sotakauppiaat, laitetaan verotukseen ja aitoon yhteiskuntavastuuseen.
Aika vakava uhka on Suomessakin, kun sotarikoksista syytettyjä käppäilee vapaina kaduilla. Äärioikeistomediat, Supo ym valehtelevat, ettei Suomessa muka ole uhkaa äärioikeiston =ääri-islamin = isisin terrorismista.
Ydinvoimaloita kun alkavat poksauttelemaan, siinä eivät joditabletit kauaa auta.
Kuka noita äärioikeistosairaita käski äänestämään ? Nehän tuhoavat kaiken, omassa katkeruudessaan ja vihassaan ? Rasismikortilla typeryksiltä äänet pois ja kansanmurhaa tekemään - siistiä sairaitten mielestä.
Ei ne suvakit mitään äärioikeistolaisia ole pösilö, vaan näitä punavihreän syövän myrkyttämiä ihmisiä. Puhun nimittäin näistä hyödyllisistä idiooteista, jotka ovat miehittäneet valtamediankin ja julkaisevat näitä puunhalausjuttujaan ja estävät totuuden kertomisen.
ÄÄRIOIKEISTOSUVAKIT ovat äärioikeistosuvakkeja, vaikka voissa paistaisi.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521496-kilpailukykysopimus-kasvattaisi-yritysten-voittojen-osuutta
Onneksi äänestin jo Vasemmistoliittoa - siinä ovat Suomen työväestön, tavallisen kansan mahdollisuudet.
Vain Vasemmisto pystyy rakentamaan rauhaa ja aitoja työpaikkoja Suomeen ja Eurooppaan.
Tää vasemmistohan järjesti oikein mielenosoituksen kun perussuomalainen yritti varoittaa näistä tulijoista.....joten kyllä ne syypäät löytyy sieltä vihervasemmiston puolelta
Vaikka aloittaja vinkuisi kuinka,niin totuus ei pala tullessaan.Muslimit räjäyttivät ja tappoivat
Suvakki on yhteiskunnan syöpä
Ketkä toivat muslimit Euroopaan ja miksi ? Äärioikeistosuvakit halpatyövoiman tavoitteella - rasismikorttia nöyristelevien äänillä, sitä väkivaltaa maailmassa ylläpidetään.
Ketkä sen maahanmuuton moninkertaistivatkaan ? PetosjytkyKokoomusKepujen EK-sss-Veroparatiisihallitus, halpatyövoiman tuonnin ja oman kansan syrjäyttämisen tavoitteella.
http://www.kansanuutiset.fi/artikkeli/3521193-tyottomyysaste-aleni-helmikuussa-vaikka-tyottomyys-paheni
Rasismikortilla niitä kaksia työmarkkinoita, EK-pummit yrittävät luoda. Äärioikeistosairauden suvaitseminen, on tie suoraan kurjuuteen, jokaiselle pieni- ja keskituloiselle, sekä vastuullisille hyväosaisille suomalaisille.
Epävarmoja äänestäjiä houkuteltiin, katteettomilla lupauksilla, äänestämään veroparatiisiporvarit valtaan. Rasismikortti on lyhytnäköisille ja yksinkertaisille, helppo houkutin - vaikka sillä tulee päinvastainen tulos, kuin sitä nöyristelevät luulevat.
PetosjytkyKokoomusKeput aloittavat "perheitten yhdistämiset", joten sitä saatte mitä tilaatte, eli maahanmuuton moninkertaistamista.