He eivät sopeudu länsimaihin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Muslimit omiin maihinsa takaisin!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xdoiuytrs
2567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Hyvin Nasima on sopeutunut ei mitään valittamista, miksi kitiset turhia?
KokkareTROLLI taas vauhdissa!
Jus tuo nasima palautettava ensinmäisenä !
Ja homot vaikka hiidenkirnuun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mene homoinesi hevonvittuun!!!!!!!!!!!!!!
samaa mieltä ku alottaja.
Mamut tulevat gettoutumaan omiin porukoihinsa ja omille alueilleen. Niin kauan kuin valtaväestö ja sen vetämä talous jaksaa tavalla tai toisella vetää näitä perässään niin paljon että kohtuullinen elintaso ja työllisyyskin näissä gettoissa säilyy, niin pysyvät nämä enemmän säyseinä. Mamut itse eivät muuta realitalouteen tuo kuin mitä erilaista baarien pitoa ja kaupusteluja ja basaartalous-tyyppistä juttua, eikä näillä siis elintasoa ylläpidetä. Ne kouluuttautuvat mamut taasen tähtäävät julkisiin virkoihin lakimiehiksi ja ekonomikoulutusta y.ms. eivätkä nämäkään siis tuottavaan elintasoa ylläpitävään työhön ja toimintaan edes halua saati että pystyisivät. Näin se on talous heidän omissa maissaankin pyörii, parempi väki valtion virkoihin ja kansa sitten basaaritalouteen, ja elintaso pidetään yllä esim. öljytuloilla sen kuin sillä mennään.
Ja tähän sitten jos getot kasvavat ja/tai kantaväestö ei enää jaksa tai pysty vetämään näitä gettoja perässään niin radikalisoituminen siellä alkaa levitä.
Eurooppassa on meneillään hybridisota. Monikulttuurisuutta ajavat poliitikot ovat yksin syypäitä jokaiseen terrori-iskuun joita islamistit tekevät. Eurooppaan päästettiin yli 500 000 turvapaikan hakijaa, vaikka isis tiedotti että se lähettää tuntemattoman määrän taistelijoita pakolaisaallon mukana. Euroopan johtajat siis tiesivät millainen riski sisältyy rajojen auki pitämiseen. Liittovaltiota hullun kiilto silmissä ajavat poliitikot uhraavat omat kansalaisensa terroristien tapettaviksi IMF:n pankkiirien käskystä, muutenhan luottoluokitus saattaisi laskea. Jokaisen Eurooppalaisen kansalaisen on tartuttava aseeseen puolustaakseen vapautta ja kukin oman maansa itsenäisyyttä islamisaatiota ja EU-liittovaltio kusetusta vastaan.
http://www.detroitnews.com/story/opinion/2016/03/23/multicultural-brussels-jihadist-attacks/82151742/
Ajatteletko tosiaan, että Daesh ei olisi kostanut iskuja alueelleen ilman turvapaikanhakijoiden saapumista? Että Eurooppa olisi ollut turvassa?
Ja ajatteletko tosiaan, että poliitikot ovat syypäitä ja iskun tekijät syyttömiä?
Eurooppa on epäonnistunut kun on luotu vapaa liikkuvuus alueelle. Jos rajavalvonta olisi kaikkialla, niin kontrolli olisi paljon parempaa. Tiedettäisiin kuka kukin on, ja missä asuu. Samoin maahanmuuttaminen auttaa terroristeja soluttautumaan sellaisiinkin maihin jotka muuten on rauhallisia, sillä samanlaisten ihmisten pariin on helppo piiloutua ja toimia sieltä käsin.
Ihmeesti niitä terrori-iskuja on kyetty toteuttamaan kautta aikojen. Mutta siis et ilmeisesti ajattele sinäkään, että ilman turvapaikanhakijoita Eurooppa olisi turvassa. Se olisikin melkoisen naiivia ajattelua.
Muslimit takaisin omiin maihinsa HETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ampua pitäisi, jos eivät mene.
Muslimeista on vähemmän haittaa kuin vähäpojista!
Hyppää kaivoon vajukkipökiö!!!!!!!!!!!!!!!
Sinun kaltaiset viherpunikit ovat uhka suomelle. Häpeä sinä muslimimiehille antautuva huoranlortto. Olet vajakkien vajakki.
Muslimit menköön omiin kotimaihinsa.
Nuo ovat älyllisestikkin länsimaalaisia jäljessä.
Rikkaat arabimaat, kuten Saudi-Arabia, Bahrain ja UAE voisivat "pelastaa" nämä pakoloiset oman kulttuurinsa pariin.
Suomalaiset muslimit siis pysykööt Suomessa. Asia selvä.
Mistä niin päättelet? Kotimaihinsa vaan koko sakki. Kyllä niille alkuperämaa löytyy jokaiselle.
Heh, minä en tässä päätellyt mitään. Aloittaja huuteli, että muslimit omiin maihinsa takaisin. Kunhan totesin, että suomalaismuslimit siis pysykööt Suomessa. Toki ulkosuomalaisten muslimien tulisi sitten palata takaisin, jos aloittajaa toteltaisiin.
Jos tämä tulee sinulle yllätyksenä, niin meillä on ihan syntyperäisiä muslimeja. Jotka ovat kotonaan.
No, lapsellistahan tämä uskonnon perusteella jaottelu muutenkin on ja vastoin meidän kulttuuriamme.
VOISIKO SAMAAN KULJETUKSEEEN LAITTAA NUO ODININ SOTILAATKIN. Kaikki kopeloija-kolehmaiset.
eu unelmoi kaikesta täyshulluudesta,johon musselit kuuluu.
eu on sekolandia.
eu tuhoaa ja tappaa euroopan.
eu ahneus syyllinen.
eu posahtelee aina.
Katsokaa tänään Ulkolinja tv1:ltä.