Enemmistön aseman islam saavuttaa jo muutaman vuoden kuluttua! Mitä Suomalaiset voi asialle tehdä? Ei yhtään mitään, kiukuttelu ja kitiseminen ei auta mitään, sopeutuminen on ainut vaihtoehto.
Islam on maailman nopeimmin kasvava uskonto!
IslamEiUhkaaKetään
29102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Vähän arvettuttaa miten käy rauhallisen rinnakkaiseln tulevaisuudessa, rasistien näkökulmasta?
Rasistiset muslimit eivät ole koskaan onnistuneet elämään rauhallisesti muiden kulttuurien edustajien kanssa, vaan heillä on pakottava tarve alistaa nämä islamin ylivaltaan vaikka väkisin.
Itse Islam ei vaarallnen, vaan radikalisoituneet ääriryhmät, tosin niitä on kaikissa uskonnoissa, yksi on tuomiolla Haagin sotarikostuomioistuimessa Serbian teurastaja taitaa olla muuten Kristitty!
Osuit asian ytimeen, ääriryhmiä on joka kuppikunassa, meillä täällä on nämä kotikutoiset peräkammarin pölvästit jotka riekkuu pää punaisena vaikka ei ole hajuakaan mistä keskustellaan.
Islamilaiset lähteet tekevät selväksi, että väkivallan harjoittaminen ei-muslimeja vastaan on islamin keskeinen ja välttämätön periaate. Islam on pysyvässä sotatilassa ei-islamilaisten sivilisaatioiden, kulttuurien ja yksilöiden kanssa. Islamilaiset pyhät tekstit määrittävät sosiaalisen, hallinnollisen ja taloudellisen järjestelmän koko ihmiskunnalle. Ne kulttuurit ja yksilöt, jotka eivät alistu islamilaiselle hallinnolle ovat ipso facto kapinatilassa Allahia vastaan, ja heidät on alistettava väkisin. Virheellinen termi "ääri-islam" on täysin redundantti, itseään toistava: islam itsessään on eräänlainen ääriryhmä, joka ei kaihda keinoja saavuttaakseen täydellisen ylivallan muista uskonnoista ja kulttuureista.
pimeydessä vaeltavat.
muuta nimeä ei ole annettu iankaikkisen elämäntaeksi kuin Jeesus Kristus !
Häneen USKO AINOSTAAN PELASTAA.
Suomessa islam kasvaa hallitsemattoman maahantulon takia. Sitä ei täällä tiedetä tai noteerata, että kristinusko kasvaa myös, mutta aivan eri tavalla, kuin muslimit Suomessa. Koreoissa, Kiinassa, Intiassa ja Afrikassa käännytään valtavasti kristinuskoon, mutta siitä ei meidän mediat halua puhua mitään.
Joku tuosa aamulla vakuutteli, ettei terrorismi kuulu islamin uskoon. Nykyisin on kuitenkin sellainen asia otettava huomioon, että vaikka kaikki muslimit eivät ole terroristeja, niin kaikki terroristit tuppaa olemaan muslimeja. Tälle kehitykselle voisi olla varmaan hyvä pysäytys se, että muslimit koko maailmassa joukolla tuomitsisivat ja nousisivat barrikaareille terrorismia vastaan. Tällaista joukkovoimaa ei ole kuitenkaan ollut missään havaittavissa.
Sinä taidat vaellella sokkona pimeän pääsi kanssa!
Islam leviää vaikka palstan vähäpojat itkisivät ja potkisivat loppuikänsä!
Varo mistä unelmoit, se voi toteutua.
Hörhö kuvittelee saavansa jonkun merkittävän tehtävän vihdoinkin yhteiskunnassa, kun kalifaatti on pystyssä. Kenties pääset tappamaan naisia ja lapsia.
No, siinäpähän kuvittelee. ISIS-jihadisti tuskin tuollaista mielipuolisesti höpisevää anarkomarkoa katsoisi kahta minuuttia kauempaa, vaan pistäisi tyypiltä kaulan katki käyräsapelilla.
Rasismi ei kuulu Suomeen!
Kerro se muslimeille....
ei kaikki voi pelastua
Suomessa on 37 muslimiseurakuntaa.
Se on tasan 37 liikaa.
Maailmassa on 1,7 miljardia islamin uskoista ja 2,1 miljardia kristittyä. Kolmas suuri uskonto on hindulaisuus 0.9 miljardia.
Lopullinen sota tullaan käymään kiinalaisten, intialaisten, latinojan ja arabien kesken.
Hehehe vähäpojan heikoilla älynlahjoilla ei kannata ennustella tulevaisuutta!
Mustalaiset kutistuvat entisestäänkin pienemmäksi kansanosaksi.
So not!
mitä hyvää islamissa on
Sen nimissä voi huorata ja tappaa.
Noh, itse ainakin tapan aloittajan kaltaiset muslimipaskat jos siihen tilanteeseen joudutaan.
Muslimeista 60 % on lukutaidottomia. Muslimiksi synnytään ja uskonnosta erotaan vain kuolemassa. Syntyvyys on suurinta juuri noissa ryhmissä. Ylikansoittuminen on maapallon ykkösongelma. Siitä harvoin puhutaan.
Minkähän takia kasvava uskonto? Siinä saa luvallisesti käyttää väkivaltaa?
Sodassa ja rakkaudessa kaikki on sallittua
http://mvlehti.net/2016/03/25/haluatko-tietaa-mita-helsingin-muslimit-ajattelevat-katso/
Muslimit eivät ole saaneet mitään merkittävää aikaiseksi. Jos aikuinen mies uskoo mielikuvitusolento-allahiin eikä itseensä ei hän voi olla penaalin terävin kynä.
No se serbijohtaja ei tietenkään ole kristitty. Oletteko oikeesti noin lapsellisia? Kristitty ei tapa. Kristittyjä eivät myöskään ole missään tapauksessa ns nimikristityt jotka vaan syntymässään ollaan kastettu kristityksi. Tällä tavalla et ole raamatun mukaan kristitty vaan ihan samalla viivalla kuin ateistit. Kristityksi tullaan vain kun otetaan Jeesuksen pelastustyö vastaan henkilökohtaisesti ja tämän jälkeen synnytään uudesti ylhäältä eli sun ajatukset ja elämänsuunta muuttuu erilaiseksi kuin ennen jne. Uudestisyntyny kristitty tekee myös virheitä mutta hän ei halua elää synnissä kuten maailmallinen kristitty joka ei välitä mitään siitä mitä suustaan päästää tai miten kohtelee muita jne. Maailamallinen kristitty ryyppää vailla murhetta eikä pyri siitä parannukseen..jos uudestisyntynyt lankeaa hän haluaa pyytää syntiä heti anteeksi ja tehdä parannuksen sillä synnistä tulee paha olo kun pyhä henki vaikuttaa sydämessäsi. Islam ja maahanmuutto taas on isoja uhkia eikä mielestäni sama valhe voi kauaa jatkua, jopa kristityt ovat lähteneet puolustamaan islamin tulemista suomeen ja ovat ilmeisen tietämättään levittämässä pahaa islamin sanomaa hyväksymällä muslimien tulon tänne.
rasisminen teko oli nämä paukaukset--yli 300