Onko sinulla mitään yhteisiä harrastuksia vanhimman poikasi, Bicky Juniorin kanssa?
Liljalaakson Timpalle kysymys
6
77
Vastaukset
- sivusta_vastailija
Toki. Bicky jr. riehuu päiväkodissa, Timppa selittelee asiaa. Bicky jr. varastaa naapurin kiltin pojan lelun, Timppa käy palauttamassa. Paljon on tällaisia harrastuksia, joihin isä ja poika osallistuvat kumpikin tavallaan.
Eikös Bicky jr. ole vähintään yläasteella tai lukiossa? Ainakin joulupyhien aikaan itse Bicky Royal kertoi mulle ostaneensa pojalleen lahjaksi tatuointiliikkeen lahjakortin, jonka hän sanoi vieneensä pojalle jouluaattona, kun kävi kylässä Timpan perheen luona:))
Bicky jr. oli myös mielissään, kun sai nähdä Timpan sijaan oikeaa isäänsä:)- narratologiaa
DarkFear kirjoitti:
Eikös Bicky jr. ole vähintään yläasteella tai lukiossa? Ainakin joulupyhien aikaan itse Bicky Royal kertoi mulle ostaneensa pojalleen lahjaksi tatuointiliikkeen lahjakortin, jonka hän sanoi vieneensä pojalle jouluaattona, kun kävi kylässä Timpan perheen luona:))
Bicky jr. oli myös mielissään, kun sai nähdä Timpan sijaan oikeaa isäänsä:)Kukaan ei ylläty siitä, että DarkFear puhuu trollihahmoista tarinauniversumin sisältä käsin.
narratologiaa kirjoitti:
Kukaan ei ylläty siitä, että DarkFear puhuu trollihahmoista tarinauniversumin sisältä käsin.
Mistä trollihahmoista? Itse Bicky Royal-mies mulle näin kertoi, kun keskustelin täällä hänen kanssaan joulun alla ja sitten vielä joulun jälkeen kysyin, että miten hänen joulunsa oli mennyt.
Aika vaikeaa on löytää yhteistä säveltä sen pojan kanssa :(
Kerran kuulin että hän puhui kaverinsa kanssa telaketjuista, joten minulla tuli välittömästi mieleen oma harrastukseni heidän ikäisenä eli panssarivaunujen pienoismallien rakentelu. Koko homma osoittautui kuitenkin perättömäksi ja kyse olikin jostain hÛÛÛmeesta. Oivoi...- luunmurskaaja_kake
Ei se mitään huumetta ole, samaa tavaraa kuin ne Xanor 0,25:set mitä sun työterveyslääkäri määräsi sulle. Vähän jytympää tavaraa vain. Huhhuh että muuten kolisi kun vetäsin just parit telarit nokkaan. Ai niin, kerro Minttu-Petterille terveisiä iskältä! Häh häh häÄ!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648