Kuinka usein naiset ehdottelee teille seksiä, onko nainen tuntemasi vai tuntematon?
Miehet, kuinka usein teille ehdotetaan seksiä
18
110
Vastaukset
- mies.mies-
Ei usein. Kerran bussissa hesasta ouluun juttelin yhdelle naiselle ja siinä juttu luisti ja oluttakin otettiin koska mullla oli mukana. No nainen ehdotti yhtäkkiä että mennään sänkyyn ja olin että täh.. Pari kertaa kysyin että oliko tosissaan ja vaivoin san sanotukis että joo mennnään.
Suoria seksi ehdotuksia? Erittäin harvoin. Mikäli muistan oikein, niin 2 kertaa on tullut tällainen tilanne vastaan. Entuudestaan tuttuja.
Mikäli lasketaan mukaan tapaukset tyyliin "baarissa tiskillä taikka tanssilattialla suoraa kopelointia", niin sitten männään jossain kerran kehteen vuoteen.- Sad-But-true
Jos mies ehdottaa niin nainen kieltäytyy mutta jos nainen ehdottaa ja mies kieltäytyy niin naisen mielestä miest pettää naista.
- mies27turku
ei usein kun viime kesänä viimeksi laivalla nainen ehdotti. Tiedän että nainen oli varattu mutta panin kuitenkin.
- helmiä.sioille
Just tää yks ehdottelee. En ole kyllä yhtään varma, et jaksanko... :D
Kai se on mentävä paneen... :D- Lutkaa.vai.tyhmää
Eli kuka yks? Joku youtubesta tuttu?
- Normi_juttu
Muutamia kertoja päivässä.
- Rainbow.ATM
Lähes päivittäin, mutta ei ole vaan tullut kohdalle sellaista jonka kanssa ne kemiat kohtais, niin on poikuus vieläkin tallella.
- EdesUnissa
Tuntemattomat ehdottaa kerran vuodessa, mutta melko suoraan. ´Tutut useammin, mutta eivät ehdota suoraan vaan sanovat tyyliin vietetäänkö ilta yhdessä ja painautuvat niin kiinni ettei siihen mahdu enää paperiakaan väliin.
Ongelma on vain siinä että pysyttelen erossa varatuista naisista. - happypagan
Tutut ja vieraat ehdottelee. Ei mua haittaa oikeasti. Omaa kultaa panen aina kun molemmat halutaan.
- 478956732487678
Millaisia te sitten oikein olette, jos naiset ehdottelevat teille seksiä?
- happypagan
Olen ystävällinen kaikille. Tyrkyt ymmärtävät väärin. Naiset ja miehetkin.
- kummallinen.tilanne
2 kertaa on ehdotettu suoraan (toinen mies, toinen nainen). Lisäksi 2 kertaa mies on käyttäytynyt selvän vihjailevasti. Olen heteromies, mutta jostain syystä lähinnä homot kiinnostuvat.
- alkuperäiseen
Nykyisin kerran tai kaksi vuodessa muutamia vuosia sitten noi kerran viikossa. Vain kerran lähes tuntematon, paria lukuunottamatta kaikki muut tutut työkavereita-
- 34346346346346
Ja olet mies? Millainen olet?
- Eräkettu
Riippuu tilanteesta...
Kesäsin... Päivittäin...
Suorasti ja epäsuorasti... - 134
Ainoastaan maksulliset on ehdottanut.
Pari suoraa ehdotusta tullut. Tosin joku yksittäistapaus on voinut unohtua (kovan humalatilan vuoksi).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481251- 1581077
- 61935
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27746Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51731Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli178729- 8722
- 11719
- 346708
Kamalateltta
Kalateltta... Kuivia,kylmiä, suolattomia muikkuja kalliiseen hintaa. Viimeinen kerta kun käyn syömässä tuolla. Edellise11661