Kaipaako nainen vanhaan billuun elixiiriä

Elixiiri meinaa siis sepramaa

Se voitelee, elähdyttää, kosteuttaa...
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kaipaan rehellisesti sanottuna

Äänestä

Mitä on seprama? Ja mistä sitä saa?

Äänestä
  • Eikö se mainita Raamatussakin, kun itämaan tietäjät toivat Jeesus-lapselle kultaa, mirhaa ja sepramaa?

    Äänestä

Pillu ei ole vanha. Pillu on aina nuori. Vanhalla ämmällä on vittu. Ja iso ja räjähtänyt sellainen.

Äänestä
  • Pinmppi se on. Se v-alkuinen kyllä on synnyttäneillä ja ikääntyneemmillä.
    Jos huolta pitää ja säännöllisesti sänkyjumppaa niin säilyy pinmppinä iä myötäkii..

    Äänestä

Tämä ei ole seksipalsta. Kirjoituksesi kuuluisi seksipalstalle. Ilmoitan poistoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elixirimies kirjoitti:

Elixiiri meinaa siis sepramaa

Se voitelee, elähdyttää, kosteuttaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu