Ovatko kaikki naiset Suomessa ylipainoisia?
Ovatko kaikki naiset Suomessa ylipainoisia?
8
271
Vastaukset
- fjfklafjkdlglk
Ovatko kaikki miehet Suomessa tyhmiä?
- Lolita13
Vastaus: Eivät ole.
terveisin 163cm/45kg - rfdsfsd
Siltä kyllä tuntuu mitä yökerhoissa olen nyt pitkästä aikaa pyörinyt. Hoikat ovat todella harvassa.
- Lesbodisco
Joo kyllä aikas hehtaariperseitä rupeaa olemaan jo nuoretkin muijat....känninen muija on kuvottava olento.Sidukkaperseillä on tapana tursuta vyötäröstä aikas ikävästi ja ainakaan minä en koskisi edes suksisauvalla sellaiseen lehmään! Vain hoikkiin kannattaa tutustua ei lihaviin ja läskeihin!
- kissapöydälle
Ovat.
- tuhatsatakiloinen
Joo, ollaan me. Mee etsimään akkaa venäjältä ja jää sinne myös, ei sua täällä kukaan kaipaa.
- Naisetnormaalipai
Eivät ole. Muistaakseni viimeisimpien tietojen mukaan vajaa 40% naisista on ylipainoisia ja alipainosia selvästi alle 10%. Joten voi luotettavasti sanoa, että suomalaiset naiset ovat normaalipainoisia.
- fsafasf
*Sitä sopii miettiä kun miehistä isompi osuus on ylipainoisia, jotta miksi naisen pitäisi olla normaali/alipainoinen, kun mies on ylipainoinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908596Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462633Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991510- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100