SDP:n Kamal Palani Jafi aikoo tappaa suomalaisia?

Matu oli kirjoittanut facebook-sivulleen että hän aikoo rankaista niitä jotka ovat fasisteja joka tarkoittaa kaikkia niitä satoja tuhansia kantasuomalaisia jotka vastustavat arabi ja afrikan maista tulevaa paska-aaltoa.


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-0/p200x200/12439485_454662584724509_1260379137958639389_n.jpg?oh=a2015455ba90a8dd6091d9ff749eadc6&oe=578AFEB0
13452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Painukoon muslimiäpärä sinne mistä on tullutkin.

Äänestä

Eikös Halla-ahon pomo ole joku kamal?

Äänestä

Ällöttävää!

Äänestä

Poliisin on tutkittava tämän tyypin ISIS kytkökset.

Äänestä

Meillä on ongelma!

Äänestä

Demarit on sairas puolue.

Äänestä

Syytteeseen vihapuheesta!

Äänestä

Noita perkeleitä ne punikit hyysää. Kuka voi vielä äänestää näitä ?

Äänestä

Tyypillinen demaripummi.

Äänestä

Eikös olisi aika erottaa puolueesta. Eikö Rinteen apina aio tehdä mitään?????Saatana että alkavat matupaskat tulla röyhkeiksi. Ei muuta kuin pää poikki ja irtopää näytillle eduskuntatalon eteen varoitukseksi muille mutakuonoille.

Äänestä

fasisteista puhuu

Äänestä
  • Jaa, mitäs vastaan tämä isis kuulemma aikoo seuraavaksi tehdä iskuja? yksi plus yks luulisi demareidenkin osaavan laskea, täh?

    Äänestä

SuomenDaeshPuolue on pitkään profiloitunut terroristien edunajajana. Nykyisin edistetään daeshin eli isisin etuja tarjoamalla Suomesta turvasatamaa rentoutuslomilla mutta jo muinoin SDP oli hyvää pataa PLO:n ja ikiterroristi Arafatin kanssa yhteisessä missiossa Israelin tuhoamiseksi. Kun suomalaisista ei tullut neukkuja ja suomalaiset eivät tahdo olla muslimejakaan niin SDP:n kanta asiaan on siis että suomalaisten on hävittävä maailmankartalta. Asia hoituu mamutuksella mutta liian hitaasti, asioita täytyy vauhdittaa aktiivitoimenpiteillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


polttopullo_ kirjoitti:

Matu oli kirjoittanut facebook-sivulleen että hän aikoo rankaista niitä jotka ovat fasisteja joka tarkoittaa kaikkia niitä satoja tuhansia kantasuomalaisia jotka vastustavat arabi ja afrikan maista tulevaa paska-aaltoa.


https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-0/p200x200/12439485_454662584724509_1260379137958639389_n.jpg?oh=a2015455ba90a8dd6091d9ff749eadc6&oe=578AFEB0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu