Niilo Narinainen sai jätti hauen

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016032821333019_uu.shtml

Kala kuvattiin ja päästettiin takaisin vesitöön tuottamaan uusia jälkeläisiä ja syömään särkikaloja-
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kevyen näköisesti pitää poika ojennetuilla käsillä jättihaukea.
Suorastaan työntää sitä kameranlinssiin.

Äänestä

Jos nuo emokalat kerran sisältävät paljon raskametalleja, niin sittenhän on hölmöä päästää ne takaisin veteen. Ei ikinä vedet puhdistu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SuuriHauki kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016032821333019_uu.shtml

Kala kuvattiin ja päästettiin takaisin vesitöön tuottamaan uusia jälkeläisiä ja syömään särkikaloja-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu