Vastuunotto tuhopoltosta (Hki)

rasistiresisti

8

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Antti.Ei.Kisti

      Miksiköhän valtamedia ole kiinnostunut tästä?

      Mitä siitä ? Jos kirjoittaa on lehti lähtenyt kelkkaan jossa viedään kuin litran mittaa. Julkisuushan on tuon joukon ainoa ape ja käyttövoima. Tuhotaan omaisuutta tapellaan kirjastoissa mellakoidaan kaduilla ja "pappa betalar" kun kukaan tuskin ottaa työhön. No yliopistot saattavat ottaa opiskelijan statuksella sisään ja yhteiskunta suojatyöpaikkoja järjestetään . Muuten kyllä syrjäydytään -minnehän ?
      Poliisin kivitys on kivaa ja sitten kirjoitella "takkuun ja somettiin tai pömettiin".
      Se media joka ei vahvista jukisuutta tekee oikein eihän kannata tarjota tilaa terroristeiile. Vaietaan ne kuoliaiksi !!

    • anaalianarkisti

      Odinit vähän viestittelee hölmöyksiä facebookissa niin heti on KIRKUVAT otsikot YLEssä ja hesarissa. Mutta kun pienet, suloiset, suvaitsevaiset, älyköt, tulevaisuuden toivot ANARKISTIT polttavat busseja, poliisiautoja, hakkaavat ihmisiä ja eläimiä, niin tämä hiljaisesti hyväksytään. Vitun idiootit.

      • Näinsemenee

        Näin tämä menee. Toimittajat ovat suurimmaksi osaksi vihervasemmistolaisia.


    • 65468

      VITUN hipit!

    • 52xh19

      Lusimaan vaan kymmeneksi vuodeksi niin saavat siellä suojella elukoita.

    • anttituiske

      On turha verrata elämän suojelijoiden pieniä tempauksia ja rasistien viharikoksia.
      Ei bussi tunne kärsimystä päinvastoin kuin pahoinpidelty rasismin uhri
      Fafisti oikeiston paikka on vankilassa.Anarkisti taas on marttyyri joka suojelee heikompaa ja aiheuttaa talodellista vahinkoa firmalle joka on rahansa saanut ahneudella

      • 2d222d2d

        Missä sinä tälläkertaa näit rasistin pahoinpitelemässä? Anarkistit on kyllä pahoinpideleet ihmisiä kadulla viime aikoina muuten ollut aika hiljasta. Anarkistien miljoona tuhot osuu ensimmäisenä pienituloisiin kun heidän tuista nuo valtion kasvavat menot otetaan pois samoin kun miljardien pakolaismenot tuntuu ekan pienituloisten valtiolta saamissa tuissa.


    • Murothävis

      Nuo narkomaanianarkistit on terroristeja ja sinä niitä pitäsi virkavallan myös kohdella, 9mm luoti poliiseilta suoraan noiden narkkareiden aivoihin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      97
      8624
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      47
      4249
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1936
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      37
      1488
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1460
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1199
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1170
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      877
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      862
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      837
    Aihe