Keskustelu Mersuista

Onko paras merkki? Onko luotettavin merkki? Pitääkö huoltaa tai vaihdella pyöränlaakereita koskaan?
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei tarvii koskaan tehdä mitään...voi elämä

Äänestä
  • Mersu on wannabe Cadillac.
    Mercedes = Daimler-Benz = DaimlerChrysler = Fiat eli VIAT.

    Äänestä

  • FaktaaDaimlerista kirjoitti:

    Mersu on wannabe Cadillac.
    Mercedes = Daimler-Benz = DaimlerChrysler = Fiat eli VIAT.

    Mut eikö Fiat = Ferrari. Eli silloinhan samaa kaavaa käyttäen Mercedes = Hyvä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marsumiess kirjoitti:

Onko paras merkki? Onko luotettavin merkki? Pitääkö huoltaa tai vaihdella pyöränlaakereita koskaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu