Marja karii suomessa! Meetkö kuuntelee

http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-2000001151290.html Marja carii suomessa soittamassa jotain. Aijjotko mennä kuuntelee? En oo koskaa kuullukkaa mutta varmaa isokin tähti.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joo ne on isoja staroja kuulemma....................en kuuntele.

Äänestä

Muijan oktaaveissa on ihan tarpeeksi sietämistä vähintään kerran kuussa.

Äänestä

Tuota naista kuuntelisi ja katselisi ihan mielellään livenäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Humppaaaaaaa kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/musiikki/art-2000001151290.html Marja carii suomessa soittamassa jotain. Aijjotko mennä kuuntelee? En oo koskaa kuullukkaa mutta varmaa isokin tähti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu