Cheekki ja Gettomasa sings Smurfs1

Backstreet boys, .. allright?
71567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

TV:ssä oli kiva juttu jossa lörttö rouva juttuili illiskot maahan suunnattuna, oikein sorrettujen messias. Kakarat ja muslimit bailas uuden innovaation tahdissa.

Äänestä

Gettomasan isä on työtön alkoholisti ja haastattelun mukaan hänet kasvattivat kaksi naista äitinsä helluntalaissuvusta. Sanna Marinilla lähes sama tausta.

Äänestä

Niin tällä menolla tuo on myös Masalla edessä, tuskin pääsee eläkkeelle asti.

Äänestä

Lörttö äiti ja työtön poika. Kannattaisi tehdä sopu iskän kaa!

Äänestä
  • Mee takas juomaa 😂

    Äänestä

Ylilaudassa on kivat fanipostit taas kiukkumasalle!

Äänestä

Masan uusin shitbox dreams nauhoitettiin Kyyjärven yössä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ewerypaatyy kirjoitti:

Backstreet boys, .. allright?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu