Jos nuori tyttö tarjoaisi sinulle

NuorempiOnHuomaavaisempi

raflassa munaa niin suostuisitko??? vai harrastatko seksiä vain omanikäistesi kanssa?

5

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • neitiqq

      Siis jos tyttö tarjoaisi minulle munaa, niin sanoisin kiitos ei. Olen hetero ja huolin munaa vain miehiltä. Muut saavat toki touhuta mitä lystää.

    • Prinsiipit

      Ensiksikin mitä tarkoittaa tässä yhteydessä nuori tyttö; alle kolmenkymmenen, alle kahdenkymmenen, vai sen näköinen että "miten tuo pääsi tänne edes sisään"? Ja toisekseen tarjoisiko siis omaa munaansa (mikä poikisi väistämättä jonkinmoisia jatkokysymyksiä) vai jonkun muun?

      Itse koen, että suhteen muodostus on tasapuolisempaa, mikäli kumppanit ovat suurin piirtein samaa ikäluokkaa ja olen itse siis enimmäkseen kiinnostunut karkeasti arvioiden oman ikäisistäni ihmisistä. Sänkyyn en hyppää kättelyssä yhtään minkään ikäisen, oloisen, tai näköisen henkilön kanssa.

    • No jos se on keitetty tai paistettu muna.. hirvee nälkä.

    • AlfaCentaur

      Jos olisi kyseessä ihan hemmetin hyvän näköinen she-male, niin voisin jopa harkita.

    • OlenMulkkuMölkky

      No jaa, olisiko jonkin sortin kirjoitusvirhe.
      Itse en koskisi mihinkään munalla varustettuun, eli olen heteromies.
      Muuten taasen, voisihan sitä ihan periaatteestakin panna jotain 20v mimmiä. On kuitenkin jokunen vuosi, kun olen saanut niin nuorelta. Vaikka ei oman ikäisissä todellakaan ole mitään vikaa. Eli 35-40 vuotiaissa.
      Mutta muijaksi en kyllä niin nuorta huolisi. Hommaan sitten mieluummin lapsia oman ikäisen naisen kanssa, jos haluan mukuloita ruveta hyysäämään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      290
      11442
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      144
      7076
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      102
      5838
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      42
      5193
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      52
      4321
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      4079
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3564
    8. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3551
    9. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      79
      3110
    10. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      22
      3085
    Aihe