Jos nuori tyttö tarjoaisi sinulle

NuorempiOnHuomaavaisempi

raflassa munaa niin suostuisitko??? vai harrastatko seksiä vain omanikäistesi kanssa?

5

172

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • neitiqq

      Siis jos tyttö tarjoaisi minulle munaa, niin sanoisin kiitos ei. Olen hetero ja huolin munaa vain miehiltä. Muut saavat toki touhuta mitä lystää.

    • Prinsiipit

      Ensiksikin mitä tarkoittaa tässä yhteydessä nuori tyttö; alle kolmenkymmenen, alle kahdenkymmenen, vai sen näköinen että "miten tuo pääsi tänne edes sisään"? Ja toisekseen tarjoisiko siis omaa munaansa (mikä poikisi väistämättä jonkinmoisia jatkokysymyksiä) vai jonkun muun?

      Itse koen, että suhteen muodostus on tasapuolisempaa, mikäli kumppanit ovat suurin piirtein samaa ikäluokkaa ja olen itse siis enimmäkseen kiinnostunut karkeasti arvioiden oman ikäisistäni ihmisistä. Sänkyyn en hyppää kättelyssä yhtään minkään ikäisen, oloisen, tai näköisen henkilön kanssa.

    • No jos se on keitetty tai paistettu muna.. hirvee nälkä.

    • AlfaCentaur

      Jos olisi kyseessä ihan hemmetin hyvän näköinen she-male, niin voisin jopa harkita.

    • OlenMulkkuMölkky

      No jaa, olisiko jonkin sortin kirjoitusvirhe.
      Itse en koskisi mihinkään munalla varustettuun, eli olen heteromies.
      Muuten taasen, voisihan sitä ihan periaatteestakin panna jotain 20v mimmiä. On kuitenkin jokunen vuosi, kun olen saanut niin nuorelta. Vaikka ei oman ikäisissä todellakaan ole mitään vikaa. Eli 35-40 vuotiaissa.
      Mutta muijaksi en kyllä niin nuorta huolisi. Hommaan sitten mieluummin lapsia oman ikäisen naisen kanssa, jos haluan mukuloita ruveta hyysäämään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1462
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      923
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      892
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      57
      883
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      53
      806
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      255
      693
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      10
      690
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      334
      664
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      58
      654
    10. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      74
      626
    Aihe