Alkoholijuomat bileisiin

Ottoot

Kertokaapas hyviä juomia, mitä hankkia bileisiin.

5

1650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • party.planner

      17 nobea joka jätkälle. Ja kauhat kans. Lisäksi vielä pussi pameja, niin on käsillä täydelliset bileet. Tietokoneelta pyörimään Keijo Keripukin videot.

    • RaiRaiRaitis

      Alkoholittomat juomat ovat parhaita. Suosittelen aloittajalle hakeutumaan pikimmiten AA:n ryhmäterapiaan.

    • hyvätjamit

      Limuu ja mehuu... NO EI VITUSSA!!!! Absinttia ja tequilaa se olla pitäää. Sillä saat hyvät rähinä bileet pystyyn. Poliisitkin varmaan tulee bileisiis mukaan.

      • Mitäs helvetin idiootti hienostelu vinkkejä täällä jaellaan. Ei kukaan itseään kunnioittava juopporetku sorru kalliisiin viinoihin vaan juo paskat ja kuset housussa halvinta olutta ja juhlapäivinä lasolia.

        Musiikki valintakin on virheellinen. Kyllä se on parasta musiikkia juopolle kun ambulanssi/poliisi tulee noutamaan kyytiin mutta juopon tyyliin kuuluen arvokkaan hillityllä nopeudella kuin kunnian osoituksena suurista elämän saavutuksista joita juopot tykkääkin muistella(vrt esim Kylmis)

        Näillä ohjeilla pääsetkin jo alkuun ja ehkäpä löydät myöhemmin itsesi tästä arvostetusta juoppolaumasta jotka silmät keltaisena makaa ostarin pusikossa niin että vain kengänpohjat näkyy sieltä ja sekava örinä kuuluu


    • pipijamamaboy

      pipipiiimä ja mamamaito

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      616
      2320
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      27
      1156
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1128
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      8
      992
    5. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      91
      893
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      875
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      91
      777
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      731
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      66
      587
    Aihe