Tag Heuerin replica kellot

Onko kokemuksia? Ainakin formula1 joissain malleissa SwissEta koneisto.
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Katsoin läpi Tag Heurin kellomallit useankin kellomyyjän sivuilta. En löytänyt yhtään silmääni miellyttävää mallia ko. valmistajan mallistosta. Jätän siis ainakin itse kaikki Tag Heuerit ostamatta.

Äänestä
  • No eihän GayShockpoika voi muuta kelloa edes harkita.

    Äänestä

  • Ja ku pennulla ei ole varaa edes Q&Q... ;))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SwissEta kirjoitti:

Onko kokemuksia? Ainakin formula1 joissain malleissa SwissEta koneisto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu