Hot or not?
panisitko-perustelut
19320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Tosi kalsea ääni tuolla näyttelijällä. Joten sanon: en panis.
Ihan jees.
Kunhan ei käytä villasukkia, sillä mun kämppä on aika liukas.
(Hihitystä)
en tiedä, mutta tää on aika hot.. https://www.youtube.com/watch?v=IvSbQB6-UdY&ebc=ANyPxKpdcAIlgUyZYOHVff-TogXf-4XwhPqRQxuerRxIeqWzMxilPo4BjJoJwD0GxRi4377zDKaCMNMZLNH2qJCTUbrWePvulQ
panisin kuvassa ainakin nätti ja kaunis nätit tissit ja kauniit kasvot panisin
Eikös tuolla ole vähän riipparit? itsellä ei roiku noin paljon (ei ollenkaan ) vaikka olen 45v. Naama hänellä on kaunis.
Riipparit?
Näin miehen näkökulmasta katsoen naisen kanssa rakastelussa ei ole mitään eikä minkäänlaista vertikaalista "reflektion" paikkaa, johon kiinnittää tajuntansa.
Lateraalinen puoli on sitä samaa.
Ei nainen ole lähietäisyydellä kuva, dorka.
(Kruna-reps)
antaisin sulle ison peukun, mutta olen invalidsoitu tuottajan puolelta :( olet ihana
tui tui tuikkivat silmät..kauniit silmät on eli ei mitään vikaa niissä mutta hieman säälittää kun on varmaan viluissaan
Helposti panisin :D
medium.
Hotimpi vaatteet päällä. Valitettavasti nuorehkolla naisella rinnat riippuu jo aika pahasti.
Ollaanpa sitä kriittisiä. Tosin ehkä olet oikeassa. Muistan nähneeni Anu Saagimista alastonkuvan 40 ikäisenä. Ennen leikkauksia. Ja oli kyllä terhakammat tissit. Nyt se on jo vissiin 50 .
Miksi pitää olla noin tympeä ilme, kamalasti tahallaan sotketut hiukset ja teennäinen käsi lantiolla -poseeraus? En panisi, palataan asiaan kun oppii olemaan normaalisti.
Tietenkin panisin.
Eihän tuossa ole kuin keskiverrot, vähän riippumalliset tissit. Persehän se ratkaisee. Löytyykö lantion kaarta, mikä on vyötärö-lantio-suhde? Ei mikään J. Lo muistaakseni.
Erittäin kaunis ja vaaleudessaan eteerinen nainen minun mielestäni. Pisamat on iso plussa sekä naisella, että miehellä.
..Ja hänellä on ihan kauniit ja normaalit, ilmesesti imettäneen, naisen rinnat. Ikävää nillitystä taas. Kriittiset kommentit kertonevat lähinnä siitä, että katsojan silmät ovat tottuneet pinkeisiin silaripalloihin.
Nuo on nuorena otettuja kohuttuja kuvia. Ei siis ole imettänyt tuossa vielä. Itse olen imettänyt pari lasta pienemmillä rinnoilla, mutta rinnat ei riipu, vaikka vanhempi olenkin. Joten yksilöllisiä ollaan kaikki. Ihan kauniit rinnat nuo silti. Ja kauniit kasvot.
Rinnat alkavat riippua helpommin ehkä kun ovat isokokoiset, jos ei ole silareita siis. Se riippuu myös rintalihasten kunnosta tietysti.
Kommenttina tähän kyseiseen naiseen sanoisin bi-naisena ettei ole ihan minun makuuni, tykkään erittäin siroista, mutta silti naisellisista naisista(Emilia Clarke) Taikka sitten kurvikkaista, kuten Michelle Mercier aikoinaan Angeliquena)Jotenkin minulle tulee hieman tomboy-mainen kuva hänestä, ehkä olen väärässä. En tiedä kenestä kuvassa on kyse. Mutta kaikki naiset ovat kauniita omalla tavallaan. Viehätyn kuitenkin eniten luonnonkauniista kuin silikonipommeista
Laura Birn