Kysymys saamattomille miehille.

Lamamlö

Mitä tunteita se herättää kun ette ole saaneet kokea millaista on päästä naisen sisään? Maksullisissa käyntiä ei voi lukea varsinaiseksi rakasteluksi kun nainen einsiinä oikeasti halua ja varmsti joutuu käyttämään kumia. Aiheuttaako se katkeruutta kun joku teinipoikakin pääsee pukille ja te vain arvuuttelette millaista se touhu on. Mahtaa myös käydä itsetunnon päälle kun ei kelpaa kenellekkään. Oletteko vihaisia naisille tai itsellenne, onko naisen puute aiheuttanut masennusta? Kyllä se on mukavaa kun on nainen joka rakastaa sinua ja haluaa antaa pyhimpäänsä sinulle.

7

173

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hiljaisuuslaskeutui

      Kas kun ei herätä minkäänlaista keskustelua, tämä tällanen aloitus. Ja niin kuin nämä aina valittavat siitä yhdestä ja samasta asiasta..... ;D

    • 927r9fiji

      Huono häpäisy yritys ja lopussa seireenin laulu jolla yritetään saada heikko hermoiset ruotuun =D . Määrittele maksullinen ja miten ammattilainen olisi sen huonompi kuin satunnaispanot?

      • lähes100

        Riippuu niin paljon maksullisesta, on niitä monta oikeasti hommassa mukana olevaakin. Toki useimmat tekee sitä vain rahasta, toiset tosin osaa peittää sen paremmin. Mutta jos alat vakiasiakkaaksi ja tutustut heihin paremmin, moni niistä on hyvin mukava, rehellinen ja avoin.


      • 87yrwfsuh
        lähes100 kirjoitti:

        Riippuu niin paljon maksullisesta, on niitä monta oikeasti hommassa mukana olevaakin. Toki useimmat tekee sitä vain rahasta, toiset tosin osaa peittää sen paremmin. Mutta jos alat vakiasiakkaaksi ja tutustut heihin paremmin, moni niistä on hyvin mukava, rehellinen ja avoin.

        Joo ei minua kiinnosta satunnaispanot maksulla tai ilman, kunhan nyt heitin kysymyksen ap:lle koska aloitti häpäisyn. Mielestäni maksullinen on monessa tapauksessa jopa rehdimpi ja parempi kuin satunnaispano, eli tästä syystä tähänkin asiaan puutuin, ettei satunnaispanot kuvittele olevansa ainakaan yhtään sen parempia ihmisinä, ehkä ennemminkin päinvastoin kaksinaismoralistisia iljetyksiä, jos alkavat leimaamaan muita ja itse käyttäytyvät miten käyttäytyvät.


    • Harmittaa kyllä ja olen katkera kun jännämiehet panee ja minä en edes saa halauksia naisilta. Netissäkin vastailen naisille mutta ei ne vastaa takas näin rumalle

    • Haluaisin mennä maksulliselle mutta ne naiset ei lähetä kuvaansa etukäteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1241
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      93
      862
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      784
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe