Perjantai galluppia

Teineihin

Kumpaa vaihtoehtoa suosittelette ätmeille? Kastraatiota vai suoraan eutanasiaa? Koska hukkaanhan se elämä jokatapauksessa menee tai päätyy vankilaan jos toteuttaa seksuaalisia taipumuksiaan.

15

207

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mietisitä

      1 2=palliton enkeli.

    • Jännämiess

      Ätmit on ihan vitun rumia ja köyhiä pellejä!! Hähäää!!

    • Jännänainenn

      Palstan naiset on ihan vitun kurppia ja loppuun runkattuja!! Hähäää!!

      • sieköseolitkin

        Kukas se käy niitä loppuun runkkaamassa??


      • Jännänainenn
        sieköseolitkin kirjoitti:

        Kukas se käy niitä loppuun runkkaamassa??

        Olen hetero ja kaunis nuori nainen, enkä mikään säälittävä kurppa!!!


    • sinkut.vie.rahat.asunnot

      pitkään sinkkuina olleet voisi lailla kieltää palkkatyön asunnon viihdykkeet yms eli sinkkujen työpaikan voisi antaa työttömälle parisuhteessa olevalle he tarvii rahaa sinkku ei ja asunnon voisi antaa jollekkin pariskunnalle he tveitä yms viihdykkeitä tarvitsee sinkut johonkin yleis parakkeihin asumaan joissa monta sinkkua samassa parakissa he voisivat ruokapalkalla esim olla sairaaloissa apupoikina siivoojina isojen parkkipaikkojen harja siivoojana tai tienvarsia siivoomaan aamusta iltaan 7 päivänä viikossa olis sinkkujenkin elämässä joku tarkoitus ettei elämä mene aivan hukkaan tai hoitaisivat pariskuntien pihatyöt kodin siivouksen ruuanlaiton lasten vahtimista yms jotta parit voivat lempiä olla yhdessä yms nauttia elämästäjoista sinkut ei ymmärrä mitään vai olisko joku suljettu työlaitos parempi kondomitehtaalla jotta ilmaisia kortsuja rakastavaiset voisi käyttää ja nauttia mitä virkaa sinkulla muuten on

      • Opettele edes kirjoittamaan.


    • En kumpaakaan, vaan että yrittää löytää elämästä ja maailmasta ne valopilkut joiden vuoksi kannattaa täällä pällistellä. :)

      Ehkäpä joku päivä huomaa sen valopilkkujen etsimisen olleen kannattavaa. Että jos oliskin luovutanut, niin....no lopun voi jokainen itse päätellä.

    • eutanasiaa

      Jos elämässä on joku mielenkiinnon kohde, niin pelkkä kastraatio voisi riittää. Muuten olen sitä mieltä, että eutanasia tulisi sallia meille kaikille halukkaille.

    • Tissihiki

      Jos on pedofiili, niin käy kumpi vaan, muutoin suosittelen maksullista ensihätään.

    • työkokemusta

      tai heidät voisi laittaa nyt vapuksi vappu siivoojiksi vappu hulinoiden jälkeen pääsisivät yhteiskuntaan paremmin kiinni

      • samantasoisia

        ja suurin osa naisista voitaisiin lähettää suomesta keenerilandiaan ja antaa greencardit ulkomaisille naisille jotka eivät ole pilanneet itseään niin kuin nämä.


    • Kyllä tuo eutanasia olisi hyvä vaihtoehto niille miehille, joilla on poikuus tallella vielä 20-vuotiaanakin. Se on miehelle viimeinen hetki saada naiselta pyyteetöntä rakkautta. Siitä eteenpäin tarjolla on vain ehdollista pimpulaa.

      • myrkytettyärakkautta

        Tuossa muuten on totuutta aika paljon että nuoret naiset osaavat vielä rakastaa, mutta mitä kauemmin ja enemmän pyörivät kullisirkuksessa niin sitä vähemmän saa enää mitään aitoa. Nämä taitavat olla niitä jotka painottavat aina "aikuisten rakkautta" ja halveksuvat ja pilkkaavat oikeaa rakkautta "teini rakkaudeksi" tai muuksi vastaavaksi.


      • puhuu.asiaa
        myrkytettyärakkautta kirjoitti:

        Tuossa muuten on totuutta aika paljon että nuoret naiset osaavat vielä rakastaa, mutta mitä kauemmin ja enemmän pyörivät kullisirkuksessa niin sitä vähemmän saa enää mitään aitoa. Nämä taitavat olla niitä jotka painottavat aina "aikuisten rakkautta" ja halveksuvat ja pilkkaavat oikeaa rakkautta "teini rakkaudeksi" tai muuksi vastaavaksi.

        totta tuokin noinhan se on


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      43
      10593
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      126
      10142
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7937
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6334
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      32
      4933
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      56
      4743
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      117
      4076
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3429
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3147
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      226
      3095
    Aihe