Perjantai galluppia

Teineihin

Kumpaa vaihtoehtoa suosittelette ätmeille? Kastraatiota vai suoraan eutanasiaa? Koska hukkaanhan se elämä jokatapauksessa menee tai päätyy vankilaan jos toteuttaa seksuaalisia taipumuksiaan.

15

222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mietisitä

      1 2=palliton enkeli.

    • Jännämiess

      Ätmit on ihan vitun rumia ja köyhiä pellejä!! Hähäää!!

    • Jännänainenn

      Palstan naiset on ihan vitun kurppia ja loppuun runkattuja!! Hähäää!!

      • sieköseolitkin

        Kukas se käy niitä loppuun runkkaamassa??


      • Jännänainenn
        sieköseolitkin kirjoitti:

        Kukas se käy niitä loppuun runkkaamassa??

        Olen hetero ja kaunis nuori nainen, enkä mikään säälittävä kurppa!!!


    • sinkut.vie.rahat.asunnot

      pitkään sinkkuina olleet voisi lailla kieltää palkkatyön asunnon viihdykkeet yms eli sinkkujen työpaikan voisi antaa työttömälle parisuhteessa olevalle he tarvii rahaa sinkku ei ja asunnon voisi antaa jollekkin pariskunnalle he tveitä yms viihdykkeitä tarvitsee sinkut johonkin yleis parakkeihin asumaan joissa monta sinkkua samassa parakissa he voisivat ruokapalkalla esim olla sairaaloissa apupoikina siivoojina isojen parkkipaikkojen harja siivoojana tai tienvarsia siivoomaan aamusta iltaan 7 päivänä viikossa olis sinkkujenkin elämässä joku tarkoitus ettei elämä mene aivan hukkaan tai hoitaisivat pariskuntien pihatyöt kodin siivouksen ruuanlaiton lasten vahtimista yms jotta parit voivat lempiä olla yhdessä yms nauttia elämästäjoista sinkut ei ymmärrä mitään vai olisko joku suljettu työlaitos parempi kondomitehtaalla jotta ilmaisia kortsuja rakastavaiset voisi käyttää ja nauttia mitä virkaa sinkulla muuten on

      • M1978

        Opettele edes kirjoittamaan.


    • En kumpaakaan, vaan että yrittää löytää elämästä ja maailmasta ne valopilkut joiden vuoksi kannattaa täällä pällistellä. :)

      Ehkäpä joku päivä huomaa sen valopilkkujen etsimisen olleen kannattavaa. Että jos oliskin luovutanut, niin....no lopun voi jokainen itse päätellä.

    • eutanasiaa

      Jos elämässä on joku mielenkiinnon kohde, niin pelkkä kastraatio voisi riittää. Muuten olen sitä mieltä, että eutanasia tulisi sallia meille kaikille halukkaille.

    • Tissihiki

      Jos on pedofiili, niin käy kumpi vaan, muutoin suosittelen maksullista ensihätään.

    • työkokemusta

      tai heidät voisi laittaa nyt vapuksi vappu siivoojiksi vappu hulinoiden jälkeen pääsisivät yhteiskuntaan paremmin kiinni

      • samantasoisia

        ja suurin osa naisista voitaisiin lähettää suomesta keenerilandiaan ja antaa greencardit ulkomaisille naisille jotka eivät ole pilanneet itseään niin kuin nämä.


    • Kyllä tuo eutanasia olisi hyvä vaihtoehto niille miehille, joilla on poikuus tallella vielä 20-vuotiaanakin. Se on miehelle viimeinen hetki saada naiselta pyyteetöntä rakkautta. Siitä eteenpäin tarjolla on vain ehdollista pimpulaa.

      • myrkytettyärakkautta

        Tuossa muuten on totuutta aika paljon että nuoret naiset osaavat vielä rakastaa, mutta mitä kauemmin ja enemmän pyörivät kullisirkuksessa niin sitä vähemmän saa enää mitään aitoa. Nämä taitavat olla niitä jotka painottavat aina "aikuisten rakkautta" ja halveksuvat ja pilkkaavat oikeaa rakkautta "teini rakkaudeksi" tai muuksi vastaavaksi.


      • puhuu.asiaa
        myrkytettyärakkautta kirjoitti:

        Tuossa muuten on totuutta aika paljon että nuoret naiset osaavat vielä rakastaa, mutta mitä kauemmin ja enemmän pyörivät kullisirkuksessa niin sitä vähemmän saa enää mitään aitoa. Nämä taitavat olla niitä jotka painottavat aina "aikuisten rakkautta" ja halveksuvat ja pilkkaavat oikeaa rakkautta "teini rakkaudeksi" tai muuksi vastaavaksi.

        totta tuokin noinhan se on


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      182
      2707
    2. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      164
      2529
    3. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      2217
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      61
      2073
    5. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      3
      1739
    6. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      59
      1444
    7. Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen

      Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu
      Perussuomalaiset
      205
      1440
    8. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      226
      1173
    9. Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."

      Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      1138
    10. Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.

      Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.
      Maailman menoa
      370
      1073
    Aihe