Narsistinen, pinnallinen Niinistö

USA:n makuun.

Heiiko ymmärryskyky, narsistinen, pinnallinen, itsekeskeinen henkilö.

Stubb on samaa tyyppiä.
782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On huvittavaa seurata kuinka Tiltujen Rakkilauma kilpaileemollatakseen hyvää TP:tämme!

Karavaani kulkee ja koirat haukkuu!

Äänestä

Vuf, vuf ... . :)

Äänestä

Suomessa on ainakin kaksi miljoonaa kansalaista jotka sopisivat presidentiksi paremmin kuin sekamyhkäinen Niinistö.

Äänestä

Täyttää Putinin tunnusmerkit.

Äänestä

Niin on, molemmat ovat yrmeitä, itserakkaita, epävarmoja, typeriä, itsepäisiä, lapsellisia, kompleksisia, valehtelijoita.

Meillä oli huono tuuri että 2 paskaa on yhtäaikaa vallan kahvassa kiinni.

Äänestä

Todellisuudessa meillä on erinomaisen HYVÄ TUURI!

Presidentti Niinistö on johtanut Suomen ulkopolitiikkaa rauhallisesti ja varmasti ja hänellä on takanaan koko kansan luottamus!

Tuoreimman HS-gallupin mukaan 86 prosenttia suomalaisista on sitä mieltä, että Niinistö on hoitanut tehtävänsä erittäin tai melko hyvin. Erinomaisen arvosanan antoi yli kolmannes eli 37 prosenttia.

Hän on ennätyksellisen suosittu!

Äänestä

Niinistö uudenvuoden puheessa kertoi kauniisti liennytyksestä itä-merellä, ja tilasi samantien jenkit sotaharjoituksiin.
Kertooko se tyhmyydestä vai narsismista?
Suosittu se on vain natodildojen joukossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nallepolle kirjoitti:

USA:n makuun.

Heiiko ymmärryskyky, narsistinen, pinnallinen, itsekeskeinen henkilö.

Stubb on samaa tyyppiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu