Munaton mies tunkee elukkaa takakonttiin.....!!!!
KATSOKAA NYT JUMALAUTA!!
OH...
https://www.youtube.com/watch?v=1U5j-83Eb8I
Kameleita takakontissa?! Vittu arabit!!
CAMELarab
4
265
Vastaukset 4
- sokeripipari
Muslimi rääkkää, nussii ja tappaa eläimet ja naiset eikä tunne mitään häpeää tai sääliä. Sitä vaan ihmettelen että missä esim kettutytöt ja muut eläinsuojelunaiset nyt luuraa, ovatkohan suojelemassa omaa munansaantiaan eläinten kustannuksella. Kyllä on kallista kikkeliä.
- Anonyymi
Ottaneet mallia paljon idempänä olevista
- KjiehKjieh
Heh heh, niin Kettutytöt ja nämä Pellet mielenosoituksissa ovat todellakin samaa porukkaa. Yhden asian puolesta kun taistellaan niin toinen asia unohtuu.
- usdfusdf-aka-asdfasdf
sotkutukathan liehakoiden näiden perässä tuolla kylillä ja sitä rataa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371463- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69926- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56713Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi240698- 37609
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7551- 39537