Zuumailin aamulla innokkaasti naisen peppua ja reisiä, kunnes hän nosti syöpäkääryleen huulilleen. Sen jälkeen zuumailin hänen peppuaan ja reisiään enää vain hyvin vastentahtoisesti. Miksi naiset hengittävät savua, kun se on niin epäterveellistä ja rumaa?
Miksi naiset tupakoivat?
26
401
Vastaukset
- zikzi
Zikzi ettei etovat ja niljakkaat miehet kyyläisi. Ihania miehiä on maailma täynnä.
- vihatipunen
Varmaan samasta syystä kuin miehetkin? Mutta miksi? No OK, olen minäkin polttanut kauan sitten ja myös lopettanut. Kai se vaan oli joku tapa?
- desad
super-atm kirjoitti:
Miksi vastaat kysykyksiin tupakoineena naisena kysymyksillä?
Mitä vittua se sulle kuuluu?
- desad
super-atm kirjoitti:
Valkoritari pelasti neidon hädästä :D
Ai mistä hädästä? vihatipunen ei ole koskaan sun kanssa hätää kärsimässä ;)
desad kirjoitti:
Ai mistä hädästä? vihatipunen ei ole koskaan sun kanssa hätää kärsimässä ;)
Älä selittele jälkeenpäin. Mene takaisin vetämään käteen, runkkari.
- 876
Koska naisten on saatava jotain imettävää huulten väliin. :P
Se on hyvä keino päästä hengestään hitaasti, mutta varmasti, hauskalla ja sosiaalisella tavalla.
Ja se mikä tässä elämässä on aivan varmaa, niin se on Kuolema.....ei tästä elämästä kukaan selviä hengissä...;P
NuuskaMuikkune kirjoitti:
Ja se mikä tässä elämässä on aivan varmaa, niin se on Kuolema.....ei tästä elämästä kukaan selviä hengissä...;P
Jos nyt haluaisi oikein kärjistää, niin elämähän on vaan sitä, että vääjäämätöntä odotellessa "valitsee myrkkynsä".. mutta eihän me suinkaan haluta täällä kärjistää mitään. :)
PikkuLikka kirjoitti:
Jos nyt haluaisi oikein kärjistää, niin elämähän on vaan sitä, että vääjäämätöntä odotellessa "valitsee myrkkynsä".. mutta eihän me suinkaan haluta täällä kärjistää mitään. :)
=D...Pois Se Meistä... ;P
- ei.juoppoja
minulle se on aivan sama polttaako nainen vai ei mutta alkoholin käytöllä on väliä
Äitini kuoli keuhkösyöpään joka tuli tupakasta. Kyllä kaikki polttajat on idiootteja.
Kurjaa, olen pahoillani. :(
Olen sitä mieltä, että ihmisellä ei vaan ole riittävää kykyä nähdä tätä hetkeä ja välitöntä mielihyvää pidemmälle.. jos olisi, niin ihmiskunta ja ympäristö ei olisi tässä pisteessä kuin missä se nyt on.. tai kukaan ei tupakoitsisi, vetäisi viinaa, huumeita tai söisi liikaa.. Vaikka järjellä hyvin käsittää, silti toimii jatkuvasti järjen vastaisesti.PikkuLikka kirjoitti:
Kurjaa, olen pahoillani. :(
Olen sitä mieltä, että ihmisellä ei vaan ole riittävää kykyä nähdä tätä hetkeä ja välitöntä mielihyvää pidemmälle.. jos olisi, niin ihmiskunta ja ympäristö ei olisi tässä pisteessä kuin missä se nyt on.. tai kukaan ei tupakoitsisi, vetäisi viinaa, huumeita tai söisi liikaa.. Vaikka järjellä hyvin käsittää, silti toimii jatkuvasti järjen vastaisesti.Ne miehet jotka kykenevät näkemään välitöntä mielihyvää pidemmälle ovat naisten mielestä tylsiä.
HC-ätmel kirjoitti:
Ne miehet jotka kykenevät näkemään välitöntä mielihyvää pidemmälle ovat naisten mielestä tylsiä.
En minä kyllä ihan usko tuohon väitteeseen.. riippuu naisesta.
- vihatipunen
Minunkin äitini kuoli keuhkosyöpään vaikka ei juurikaan polttanut.
- tarralenkkari666
HC-ätmel kirjoitti:
Ne miehet jotka kykenevät näkemään välitöntä mielihyvää pidemmälle ovat naisten mielestä tylsiä.
On tylsää, jos loputon mahdollisten skenaarioiden pyörittely estää sinua sinua tekemästä mitään. Sen sijaan ei ole tylsää olla tietoinen asioista.
Tupakointi pitää hoikkana. Tosin kaupungilla näkee myös paljon naisia jotka ei tupakoi.
- 17plus3
Pitää esittää kovista.
- 2626
Miksi kukaan tupakoi?
Miksi kukaan juo viinaa? Miksi kukaan syö liikaa? Miksi kukaan ei liiku tarpeeksi? Miksi kukaan syö epäterveellisesti? Miksi kukaan sitä ja tätä?....jne...jne... ;P
Jaa, enpä tiiä.....ehkä sims, ku ne useimmat on niin laiskoja ja tyhmiä, ettei ne tajuu, et se tuhoo sekä oman että myös ympärillä olevien elämän. Mulle on jo niin käynyt..........enkä oo ikinä ees koskenut siihen muuten, kuin potkimalla tumppeja hiiteen, kun niitä näen yhdenkin tiellä....... Inhoan jokaista savustajaa yli kaiken !!! Onks kukaan nähny, et kukaan alle 10-v penska savustaa, eikä edes välitä, vaan ihan, kuin se olis vedellyt sitä jo vuosia.........? Mä oon. Mikä häpeä !!!! Onneks ei ollu kukaan tuttu, eikä mun siskon lapsi...........mutta kyllä hävetti !!!! Eiks nykyajan vanhemmat enää välitä lapsistaan, varsinkaan ton ikäsestä ? Kai se nyt haisee jollekin, kun se on kotonaan tai missä nyt sitten lieneekin vanhempiensa kanssa............
- 12plus15
Lapissahan on ihan normaalia että kymmen kesäiselle lapselle käärii isä ja äiti jo sätkiä ja samalla opettaa käsin käärimisen jo hänelle itselleen. Oon nähny kuinka tehtaan tupakin näköisiä tupakoita käärivät vaikka taskussa yhdellä kädellä.
- Pohdin
Sosiaaliset paineet. Yläasteella lähes kaikki tytöt kävi röökillä välitunneilla, olin itse kokeillut jo aiemmin ja todennut, että ei hyvä. Ulkopuoliseksihan sitä tavallaan jäi, mutta oli muutama muukin, joka ei polttanut.
Kerran mulla oli yksi työkaveri (nainen), joka poltti ja joutui aina ensin laittamaan pastillin suuhun, kun se rööki maistui niin pahalta, mutta pakkohan sitä oli polttaa. Nuuska se vasta ällöä on, miksi miehet käyttää nuuskaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2097297- 522814
- 1882271
Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1551644Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101643Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke191307- 741220
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381153Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä271125Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty501019