Special Mobil Raasepori

Onko kenelläkään kauppakokemuksia tästä Raaseporissa sijaitsevasta Special Mobilista? Onko ihan luotettava vaihtoautojen myyjä vai saako sisään käpöstellä hieman varauksella? Risuja, ruusuja, mitä tahansa kontollasi onkaan kyseistä lafkasta, kaikki otetaan vastaan.
144713
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

On huonoja kauppakokemuksia. Ei ole luotettava myyjä. Ei kannata käpöstellä sisään edes varauksella.

Äänestä
  • EkoSeppo ja Raaseporista sama kirjoittaja. Jokaikinen ketju alkaa samalla kaavalla oli kyseessä mikä tahansa liike. Turha odottaa täältä mitään asiallisia kommentteja.

    Toki syön sanani, mikäli nimimerkki Raaseporista kertoo yksityiskohtaisesti mikä hänen huono kokemuksensa on.

    Äänestä

Ylimielisiä paskiaisia, svenskatalande bättre folk.

1Äänestä

Elikkäs siellä hesassahan on se joku kovin kehuttu liike.

Äänestä

No sitten on aivan huippu liike. Minua ainankin on kohdeltu ansaisemallani tavalla vaikka olenkin Tampereelta.

Äänestä

ei ole nimensä veroinen autokauppa.

Äänestä

ÄLÄ OSTA MITÄÄN KYSEISETÄ LIIKKEESTÄ KIERRÄ KAUKAA.

Äänestä
  • Osta vain ostetaanautoja autoliikkeestä.

    Äänestä

  • Samaa mieltä, erehdyi ostamaan yhden auton, auton historia ja kunto salattiin kysyttäessä en saanut vastausta joka olisi ollut todenmukainen.

    Äänestä

Yhden auton ostaneena kierrän kyseisen liikkeen jatkossa kaukaa.

Äänestä

Asiallinen automyyjä, vanhempi herrasmies. Kaikki sujui hyvin ja puhelimessa puhutut asiat pitivät paikkansa. Auto ollut puoli vuotta ja olen tyytyväinen. 5 tähteä. Tv .mika jauhiainen tampere

Äänestä

Meille myytiin auto, liikkeessä oltiin niin mielinkielin. Vikoja alkoi ilmetä samantien. Huollossa sanottiin, että kilometrejä käännetty taaksepäin 100t. Kuultiinkin sitten jälkeenpäin, että tämä heille ihan normitapa.

Äänestä
  • Kova syytös vilpistä, anonyymisti tietenkin. Itse olen saanut lukea huoltokirjat asianmukaisine leimoineen, myös ulkomaiset. Ettet nyt vaan ole se kieltä vierastava.

    Äänestä

Todella tyytyväinen.
Ystävällinen,asiallinen.
Auto jonkaostin kohta 3 vuottasitten,ei ole tuottanut pettymyksiä ( auinakaan vielä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EkoSeppo kirjoitti:

Onko kenelläkään kauppakokemuksia tästä Raaseporissa sijaitsevasta Special Mobilista? Onko ihan luotettava vaihtoautojen myyjä vai saako sisään käpöstellä hieman varauksella? Risuja, ruusuja, mitä tahansa kontollasi onkaan kyseistä lafkasta, kaikki otetaan vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu