Nyt hyvä tilaisuus, huuda kivitippu.

Siinä kunnossa mikä se on ostohetkellä, ei peruutus ja palautusoikeutta.

http://www.huuto.net/kohteet/kivitippu/402935500
10289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Taitaa vaatia mittavan remontin ja desifioinnin matujen jäljiltä.

Äänestä

Arvo oli ilmoituksessa markkinahinta 1,20 euroa

Äänestä
  • Kyllä se mun mielestä oli postikortti jota huutonetissä myytiin 1,20 euron hintaan.

    Äänestä

Oli oli mutta hinta joka tapauksessa 1,20 euroa käypäarvo vanhasta kiinteistöstä,
jos joku ostaa

Äänestä

Olikohan kohde jo myyty kun hinta oli vain 1,20 euroa

Äänestä

Oiskos se muovikassi mies peijakas sen ostanut joka sen pussinsa kansa oli pelleily ja kyytiä vaatinutt, se se peijoono on sen kiviläjän on ostanu -piisa heitettävää.

Äänestä

NÄIN VAPAATA ON NÄITTEN VAELLUS EUROOPASSA JA NÄISTÄ VIELÄ PUOLTOSYÖTETÄÄN MATUTTAJIEN TOIMESTA MEILLE

ISIS:n johtaja matkasi bussilla Lontoosta läpi Euroopan

Lontoolainen ex-hindu Siddhartha Dhar on ”uusi Jihadi-John” ISIS-propagandavideoissa. Hän on entinen brittiläinen hindu, joka sai nimen Abu Rumaysah kääntyessään islamiin.

http://mvlehti.net/2016/05/02/isisn-johtaja-matkasi-bussilla-lontoosta-lapi-euroopan/

Ja miksi tämä onnistui? Koska liberaalit ja muut vainohullut ovat estäneet tiedustelupalveluja tekemästä työtään eli jäljittämään vaarallisia terroristeja! Nämä pölvästit kun pelkäävät, että joku olisi kiinnostunut heidän surkeista salaisuuksistaan niin paljon, että edes vaivautuisivat heitä tutkimaan! Ja kuitenkin nämä samat kertovat aivan kaiken itsestään sosiaalisessa mediassa kuvin ja sanoin!

Lueskommentit

Äänestä

Hotellit ja kylpylät vaativat remontin aika-ajoin, asui niissä siten kuka tahansa.

Äänestä

Näin on jos tehdään vain pientä maalausta vuodesta toiseen voi tulla aika, että
voi purkaa koko kiinteistön pois mitä jo Suomessa tehdään vanhat kerrostalot
joita kukaan ei halua.

Äänestä
  • Paljon on heittokiviä läjäs

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huutokauppaheisari kirjoitti:

Siinä kunnossa mikä se on ostohetkellä, ei peruutus ja palautusoikeutta.

http://www.huuto.net/kohteet/kivitippu/402935500

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu