Tykkään välillä käydä vieraissa naisissa mutta en tykkää käyttää kumia. Tulee jotenkin inhottava olo siitä. Jos käyttää. Pelisilmää täytyy olla, että näkee sopivan ja siistin kumppanin. Joskus myös pettinki ja suuhommat riittävät. Painelen kämmenellä naista klitoriksen kohdalta ja saatan nuolla päälle. Käyn tietysti ensin pesemässä kädet tai käytän Savettia. Se on herrasmiehen tapa.
Inhoan kondomeja
MerimaskustaKajahtaa
17491
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tuo on venäläistä rulettia omalla terveydelläsi. Sukupuolitaudit tarttuu myös suuseksissä, jos et sitä vielä tiedä. Paljaalla se tuntuu paremmalta mutta itsellä ainakin tietoisuus omasta terveydestä vie voiton. Et sä mitenkään voi tietää naisesta ulospäin mitä se alapäässään kantaa. Savetti ei ole mikään lääke suojaamaan sukupuolitaudeilta.
Jatkat tuota niin kauan kuin jotain saat ja tartutat sen vaimoosi. Onko sitten kivaa?
Joku vuosi sitten panin paljaalla kolmekymppistä suominaista ja sain klamydian. Sen jälkeen olen harrastanut paljaallapanoa vain ulkomaalaisten naisten kanssa ja suomipimuja aina kondomin kanssa.
Ei se haittaa. Nykyään pystyy lääkkeiden avulla jo elämään täyden elämän, vaikka saisi HIV:in. Elämästä tulee nauttia!
Onkohan vaimosi samaa mieltä?
Niinkö? Siitä vaan levittämään tauteja tuntemattomille? Varsinainen älykääpiö. Tyhmät lutkailee joten kai se on teille idiooteille oikein jos on noin kivaa raiskata omaa elimistöään lääkkeillä ja sairauksilla. Onnea vaan idioottilandiaan!
Totta, vieras liha tekee hyvää mutta panen mielummin kumilla niin voin vaimoa naida paljaalla.
Luotatko sitten, että muijasi vieraissa käydessään ei anna itseään panna paljaalla. Kokemukseni mukaan nainen ei voi aktin alkaessa enää vaikuttaa asiaan.
En luota. Tiedän, että vaimoni antaa panna paljaalla, kun erehtyy vieraisiin. Niin on käynyt useasti. Itsekin pääsin panemaan paljaalla jo ensimmäisenä yönä.
No yhyy kun ei tunnu niin kivalta, hitot omasta ja ETENKIN toisten terveydestä. ÄLÄ ITKE ISO MIES. Jos et halua käyttää kondomia, niin sitten et käy vieraissa. Yksinkertaista.
Seksin puutteeseen ei ole kukaan kuollut - se ei ole elintoimintojen tai yksilön hengissäselviytymisen kannalta mikään perustarve kuten uni tai hengittäminen (vaikka jotkut Maslow'n tarvehierarkiaan heikosti perehtyneet idiootit yrittävät niin väittää).
Kuka niistä kortsuista pitää mutta tuskin kukaan pitää taudeistakaan...yhden saaneena ja siitä eroon päässeenä muistan aina kumin kun panen vierasta naista.
En päästä iholleni epäilyttävää naista jossa saattaa piillä jotain pöpöä. Ei juuri siisteissä huolitelluissa mitään ole. Jopa ne baarit joihin astun valitsen samalla kriteerillä, hompsuiset lähiökupppilat ohitan tietysti. Paljaalla parasta.
Naisissa on paljon eroja, toiset antavat panna paljaalla, toisille ei tulisi mielenkään...molempia olen saanut ja tyytryväisenä voin todeta että mitään tuliaisia ei ole tullut. Baariruusua en iskis ikinä mutta paljon on paikasta kiinni.
Itse en ole ikinä tykännyt kondomeista. Ne haisevat pahalle ja se liukaste vai mikä onkaan siinä päällä, yök. No..mieli muuttui kun sain kondylooman. Aiheuttaa lapsettomuutta ja kohdun kaulan syöpää. Nyt joutuu käymään ronkittavana gynegologilla- miehille tiedoksi, se ei ole mikään kiihoittava kokemus eli voitte unohtaa fantasianne, mulla ainakin sattuu joka kerta, viimeistään kun Papa koe otetaan. Niin ja sen taudin sain siltä "siistiltä, komealta, hyvältä tuoksuvalta"-mieheltä. Älkää helkkari vie menkö vipuun! Naiset ja miehet!
Kondylooma on toiseksi yleisin sukupuolitauti. Miehillä usein oireeton mutta paha naisille siinä mielessä että kytee esim. kohdun suulla ja synnytinelimissä. Itsellä leikattiin laserilla (maksoi tuhansia) mutta lääkäri sanoi että on elimistössäni aina, puhkesi tai ei uudelleen. Kondomi on todellakin halpa keino ehkäistä sukupuolitauteja!
Ja lasta ei ole kuulunut, en tiedä johtuuko minusta mutta 20:stä asti yrittänyt…:-(
Edellisen kanssa ja nyt 3 vuotta nykyisen…ei natsaa. Papa seulonta lappu saapui postissa. Toivokaamme parasta…Hyvää kevättä kaikille ja alkuperäis-kirjoittajalle joka tapauksessa :-)
Itselläni kondylooma parani itsellään, seurattiin pitkään kolposkopialla. Ei ole nyt 20 vuoteen uusiutunut.