Ei sitä jaksanut koko vappua kököttää yksin itsariyksiössä. Siispä suuntasin kapakkaan illan valioliigaottelun jälkeen. Olen minä aiemminkin käynyt lukemattomia kertoja yksin baarissa haistelemassa ilmapiiriä, joten ei tässä sinänsä mitään ihmeellistä ole. Isoina juhlapyhinä, kuten vappuna, uutenavuotena, juhannuksena on aina paljon ihmisiä liikkeessä, kapakat täynnä ja naisia suhteellisen paljon. No nyt valitsemassani juottolassa asiakkaista naisia oli ehkä 35 prosenttia. Näistä noin puolet oli keski-ikäisiä eli yli 30-vuotiaita. Siispä baarin asiakaskunnasta vain 17,5 prosenttia oli nuo, parikymppisiä naisia joista olisin kiinnostunut. Koska olen sosiaalisesti kömpelö ATM en tietenkään uskaltanut mennä juttelemaan heistä kenellekään, vaan sain kuningasajatuksen istuskella yksin juomaani siemailemassa ja odottaa että naiset tulevat minun pöytääni (baari oli täynnä eikä istumapaikkoja ollut). No eihän siinä niin käynyt ja päätin neljän ison kaljan jälkeen lähteä mäkkärin kautta himaan. Paska viikonloppu jälleen kerran.
Baarissa vapun kunniaksi
paskavappu
4153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olin perjantaina baarissa yhden tutun naisen kanssa jonka kanssa seksiä myös harrastettiin. Baariin voi mennä myös yksin mutta sitten myös yksin tulee kotiin jos ei ole sosiaalinen ja yksinäsiä miehiä naiset oudoksuu. Parempi mennä kaveri porukassa koska nainen näkee sitten että olet hyvä mies jolla on kavereita ja olet hyvä tyyppi johon kannattaa tutustua.
Sain pimppiä kun menin yksin baariin. Humalainen nainen tuli juttelemaan ja asiat vaan tapahtui, hups. Olin kyllä vähän liian kännissä panemaan, että ei kovin hohdokasta seksiä ollut. Ihan kiva nainen oli mutta ei tuollaisessa kännisessä yhden yön panossa ole oikein fiilistä mukana. Vaihtelua runkkaamiselle silti.
Mee helvettiin. Ei tällä palstalla paneskelijat juhli.
Yli 30 v naiset on ihan hyviä 30 v miehelle. Monet on naisellisia ja tosi kauniita ja mukavia luonteeltaan joten niitä olen iskenyt. 20 v teini tytöt on lapsellisia eikä niiden kanssa voi seurustella.