"Ympäristöaktivistien" leiri (KUVAT)

Näky on kuin jostain mustalaisten leiristä. Järkyttävää luonnon roskaamista.
Tätäkään ei jostain syystä saa kommentoida IS:ssa. Viherhuligaanit nauttivat tuulen suojaa valtamedioissa.

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001170202.html
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No ihan on samannäkösyä jälkeä mitä heikäläisten rakastamien musulmaanien jättämä roskavana (joka näkyy varmaa avaruuteen asti?) Kreikan rannikolta kohti Keski-Eurooppaa?!

Kyl on vakka kantensa löytäny! :/

Äänestä

Asuntovaunukin oli sutattu jollakin helvetin graffiteilla. Kyseinen porukka on ihmisjätettä ja täysin hyödytöntä yhteiskunnalle. Eikö noille saada kunnon rangaistuksia sikailusta? Pelkästään nuotioiden teko ilman maanomistajan lupaa on kielletty.

Äänestä

Li Andersonin ja Arhinmäen kaverit luonnon helmassa. On ne niin mukavia. Ja kuulemma ihan kansainvälistä porukkaa.

Äänestä

pikemminkin elämäntapahörhöjä

Äänestä

Tämä porukka ei ota kantaa mihinkään. Kunhan saavat sotkea ja riehua, siitä he saavat jotain kiksejä. En kyllä ymmärrä mitä. Niitä ei pidä päästää alueelta pois ennenkuin siivoavat jätteensä. Poliisit tai vartijat vahtimaan aina kun porukka on sikailemassa ja sitten piikkilanka-aita ympärille kunnes jäljet on siivottu. Melkoista lammaslaumaa tuo suomen virkavalta kun sallivat tuon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtamedian_puudelit kirjoitti:

Näky on kuin jostain mustalaisten leiristä. Järkyttävää luonnon roskaamista.
Tätäkään ei jostain syystä saa kommentoida IS:ssa. Viherhuligaanit nauttivat tuulen suojaa valtamedioissa.

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001170202.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu