Tyhmää

Kysymys? Onko kenelläkään muulla . sallaissta oloa. Haluaa ja ei halua. Tekee mieli ja ei tee mieli. Jessus kun ei usko, eikä osaa enään mitään?? tyhmä kysymys. Tuli vaan jostain sielun sisältä?
1660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tämä hölmö löpinä johtui siitä, että olin eilen bubissa. Tapasin siellä työkaverin. Naisen. Hän aivan avoimesti sanoi haluavansa kanssani suhdetta.Mutta minulla on jo hyvä ja toimiva suhde. Miksi pilaamaan kaikki. Eli vastaus on en halua. Pitää miettiä miten sen huomenna ilmaisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyhmempi kirjoitti:

Kysymys? Onko kenelläkään muulla . sallaissta oloa. Haluaa ja ei halua. Tekee mieli ja ei tee mieli. Jessus kun ei usko, eikä osaa enään mitään?? tyhmä kysymys. Tuli vaan jostain sielun sisältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu