Miten suhtaudutte jos vessanpöntön seinämissä on tyttöystävänne jäljiltä ulostetta, joka ei ole lähtenyt vaikka vessa on vedetty? Outo kysymys, mutta haluaisin kuulla mielipiteitä.
vessanpönttö
xxx
141919
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
En itse sulattaisi moista. Anna harja käteen ja sano siivoa ite jälkes!
Mun tyttöystävältä joskus jää tuo mutta toisaalta taas tunteja kestävä suihinotto korvaa sen. Älä välitä pikkuasiasta.
Tuskin repisin pelihousujani.
Ottasin harjan käteen ja pesisin sen pöntön, mut jos joskus sattus tapahtumaan tosinpäin ja siitä syntys huuto niin kyllä muistuttasin, aina silloin tällöin.
Sit seuraavan kerran pesisin pöntön taas ja kuittaisin taas jotain "jollain taitaa olla vatta sekaisin"
Ei tuo nyt niin iso asia ole, mut kyllä siitä joskus hyvän riidanpoikasen saa aikaan
kyllä sitä paskaa tulee vaikkei vatta sekasin ookkaan, mut jos vaan ärsytät niin mikäs siinä!
En oikeestaan mitenkään..saatan joskus vähän
vinoilla..sama toisinpäin.
En tieenkään, ihan luonnollista tuollainen. Vähän sama kuin piereskelemisen kanssa, en ole moksiskaan jos se tapahtuu vahingossa. Jatkuva kaasupurkailu alkaisi jo ällöttämään.
Kuulostaa pikkujutulta, koska minulla oli kerran hyvin lyhyen aikaa tyttöystävä, joka ei pessyt alapäätään viikonlopun ajan kestävien tapaamisten aikana KERTAAKAAN! Sunnuntai-iltana käry oli jo melkoinen kun piti rakastella viimeisen kerran ennen junalle lähtöä. Minkäänlaiset vihjeet ei menneet perille! Muuten oli aivan asiallinen nainen.
Ja silti viitsit vielä rakastella hänen kanssaan! Miehet on niin säälittävän panohimoisia, ettei mikään estä, kunhan on vagina!
Oikeassa olet kulta, mutta olin silloin nuori, very horny ja en halunnut loukata häntä. Nykyään kyllä laittaisin pyykkipojan nenään tai ainakin Vicks-voidetta sieraimiin. Eikös se Reetukin laula, että "ei kunnon mies sano koskaan ei".
hah
Itse suihkutan pöntön seinämät käsisuihkulla, jos niihin on "sitä itseään" jäänyt vielä vetämisen jälkeen. Yleensä lähtee niin, jos ei lähde, käytän wc-harjaa. Meillä ne jäljet jäävät useimmiten ukon vessakäynnistä, nyt ei tosin ole jäänyt pitkään aikaan,liekö sitten oppinut siistimään jälkensä. En koskaan sanonut asiasta, siivosin aina itse vessaharjalla.
Oli se naisen tai miehen jäljiltä niin ällöttävää on. Vois ottaa sen verran huomioon toinen, että siivois heti jos jotain pönttöön jää. Ite olin nuorempana siivoojana ja inhotti rapsuttaa kuivuneita jämiä pois, ite putsaan aina vieraissakin paikoissa jos jotain jää. Sehän nyt on ihan normaaliakin että naisetkin ulostaa, ja että se uloste saattaa olla eri muodoissa.
Niin, ne rusketusraidat. Mieluummin ilman niitä.
Naisen näkökulmasta: Ei ole iso juttu. Jos mieheni tekisi samoin, tuskin välittäisin. Riita tuollaisesti on TÄYSIN turhaa. Voi sitä vakavammastakin riidellä.
ja sitten sanotaan että naiset hermostuvat helposti... no tästä päätellen ei tuokaan mikään viisas aihe ole suuttua.