Kukaan (täysjärkinen) normaali ihminen ei saman aikaisesti julista olevansa suvaitsevainen ja kerro homoseksuaalien ja vammaisten olevan tapettavaa roskaväkeä. Ei voi olla samaan aikaa suvaisevainen ja natsi.
DarkFear on jonkun palstan trollipetterin luomus
DarkFear on jonkun palstan trollipetterin luomus
Vastaukset 18
Vanhimmat
Varmasti moni muukin trolli täällä on, ku vain darkfear!!!
Ainakin Ex----Pua alias Naisasialooseri on trolli
Niin olenkin.
Hyvä kun myönnät sen
Minä en ole mikään trolli Että tiedä sä se. perkeleen perkeleen perkele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mä olen niin vitun suvakki Darkkis on mun homokamu ja me nuollaan tänä iltana ihan vitusti. Etkä varmaan pääse mukaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Me ollaan trolleja kaikki kun oikein silmin katsotaan
Pitkälle viety trolli, kun 10 vuotta jaksanu sitä samaa "mies ei yksinään voi mennä edes kauppaan, kun kaikki ajattelee siitä kaikkea negatiivista" -paskaa. Toisinaan sen Juice (anteeks, korjaan: Pirlo)-tukkasen vatipään jutut on niin trollikamaa, ettei tosiaan tiiä. Välillä se oli yli kolmekymppinen, nykyään taitaa kertoa olevansa.. 26? Ja lista jatkuu.. Ei siinä, että sitä Varissuon pummia kukaan jaksais tosissaan ottaa mutta pisteet sinnikkäästä palsta-aktiivisuudesta. Np: Juice Leskinen - Viidestoista yö
Vittu mä oon 22v. Vitun vajukki voit mennä metsään nuolemaan mun spermanjämät. Mä oon Darkfear, jumalasta seuraava. Mä tuun nuoleen sun siskos yli ja ali. Salkkarit on maailman paras sarja. Mun nuoruus tulee vasta saatanan imbesilli. Vitun vajukki paska vittu mä näytän tollaisille vajukeille saatana perkele!!!!!!!!!! Vittu mä käytän niin paljon kysymysmerkkejä, että ne tulee sun perseestä ulos!!!!!!!!!!!!!!!! Että tiedä sä se!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama tyyppihän tosiaan tehtailee eri palstoilla trollialoituksia feikkirooleilla. Kyllä ne oppii aika kivasti haistamaan. Erittäin katkera, ei terve eikä kunnon mies, vaan harrastaa mm. nettistalkkausta kestona jossain ringissä. Ainakin hyvä tietää, ettei livenä ole onnistunut hämäämään naisia. Lyhyt mies voi olla kroonisesti aggressiivinen, pettymys itseen on koko ajan pinnalla. Surullista.
Vittu mä näytän sulle lyhyen miehen munan niin menet poika hiljaiseksi. Trolli olet itse saatanan moloperse mene nuolemaan veljes munaa niin näät kuka on kuka. Saatana!!!!!!!!!!!!!!!!! Nyt mä suutuin niin paljon että se on sun vikas, perkele saatana vittu jumalauta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DarkFear tuskin on oikeasti laisinkaan hullu. Tiedän sen siitä että aikoinaan hänen mielipiteensä oli ihan järkeviä ja asiallisia. DarkFear pikemminkin haluaisi asiallista keskustelua. Mutta koska sen on näillä vessanseinä foorumeilla mahdotonta niin hänkin päätti liittyä mukaan. Ja pistää vielä vähän paremmaksi kuin muut.
Kieltämättä darkkiksen kirjoitukset olivat vielä 2010 paikkeilla varsin tervejärkisiä, vaikka en ollut silloinkaan hänen kanssaan samaa mieltä asioista.
Jotenkin tulee mieleen sellainen mahdollisuus, että hänellä olisi pikkuhiljaa kadonnut ote todellisuudesta ja nykyisin pahoja mielenterveysongelmia.
Vuosia sitten hän oli vain hieman orginelli, nykyisin tulee mieleen paremminkin vainoharhainen skitsofreenikko.
Sä et tiedä mun elämästä mitään, että tiedä sä se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mä oon persu joka syö kasviksia jokapäivä koska äiti sanom että mä olen komea ja mä oon viisas. Että tiedä sä se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vittu tollaiset vajukit saa mut ainha niin kyrpäks ettei mitään saatana perkele vittu jumalauta saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mä oon käyny ala-asteen niin te ette maha mulle mitään!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DarkFear on todellinen ja hänen Juice-tukkansa on todellinen. Tiedä sä se!
Eikös darkilla pitänyt olla hyvälaatuinen ja tuuhea Pirlo-tyylinen tukka.
DF trollaa siitä tukastaan. Oikeasti se on mallia Juice.
Seuraan palstaa Darkkiksen takia. Mahtikoomikko!
Vittu mä sulle koomikot näytän saatana!!!!!!!!!!!!!!! On se nyt jumalauta, että Kokoomus vie kaikki naiset ja mulle jää pelkät puliukot saatanan saatanan saatana!!!!!!!!!!!!!! Mä oon maksanu veroja 5 päivää mun täytyy saada mersu heti nyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vittu mä oon parempi kun kukaan teistä persunnussijoista saatanan saatana!!!!!!!!!!!!!!!! Mun äiti tulee antaa teille selkään!!!!!!!!!!!!!!!!!!