Olen ihan tavis perheelinen mies ja harrastan muijan kanssa ihan normi seksiä...joskus kyllä tullut koitettua vähän muutakin. Mikä asento on parhain/suosituin pitkässä suhteessa jos sitä nautintoa halutaan, tai onko joskus jopa pienten leikkien hetki. Muija oli nuorempana kiinnostunut kokeilemaan esim. sidontaa, kevyttä alistusta ja anaalia. Näitä siis nuorempana...iän karttuessa on pitänyt eniten ihan peruspanosta suuseksin ohella. Ja ehdoton ykkösasento on edestä ja joka kerta myös takaapäin, miehenä pidän erityiseti takaapäin panosta siinä kun voi läpsiä kevyesti ja puristella pakaroita, muija tuntuu tykkäävän. Miten muilla pareilla.
Kertokaahan
tiedonhaluinen70
4181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Perusjutut vaan tuntuu (minusta) parhaalta. Perinteinen lähestyssaarnaaja on mielestäni aliarvostettu. Minusta se on läheinen ja nautinnollinen. Ja suuseksit ja takaapäin. Eli ihan tuota peruskauraa. Samoin sivuttain siten että minä selällä, mies kyljellään.
Ratsastus on miehen suosikki, mutta pakko tunnustaa ettei se tunnu minusta juuri miltään. Sidonta on hauskaa, mutta anaalista on viehätys kadonnut (onneksi kummaltakin), alussa se oli tietenkin tosi kiihottava osa kokonaisuutta. Mielestäni parhaat palata ovat aktiivikäytössä,
Näin isoja eroja meissä on. Mieheni mielestä ratsastus tuntuu liian rajulta kaluun, mutta minulle se on ylivoimaisesti paras asento, ja ainoa jossa saan orgasmin.
Mun vaimoni tykkää myös välillä ratsastaa mutta ei saa orkkua siinä... itse en kauheesti välitä, tosin tissejä ja pakaroita on siinä samalla kätevä hyväillä...muuten ihan perussettiä meilläkin, peppuseksiäkin kokeiltu mutta ei oikein päästy "jyvälle" joten annettiin olla. Ei sitä perä rööriä kaipaa.
Pankaa muualla kun makkarissa. Suihkussa voi panna, rannalla ja hotellissa.