tänään taas moni jännämies ähkii naisen haaroissa ja nainen saa turpaan koska se on niin mukavaa esileikkiä naisesta. Moni nainen saa myös jännämiehen mälliut sisäänsä.
Viikonloppu
19
241
Vastaukset
- rakastunut_mies_
Naisystäväni saa minun mällini sisäänsä tulevana viikonloppuna useammankin kerran. En kuitenkaan lyö häntä, joten en taida olla jännämies.
- ktm28
Meen huomenna, siis Lauantaina baarii iskemään naisia ;) pitäskö juua 2 päivää :D
- ktm28
Päätin juuri juoda 2 päivää, mut tänää kämpillä ja pelaan samalla cs ja ryyppään.
- m-i-e-s
Viime viikonloppuna ei tehnyt mieli "ajaa" punaisia päin, mutta nyt viikonloppuna on tarjolla vain "vihreät valot". (Lakanapyykkiä tulee varmasti, mutta eipä tarvitse sen koommin ajatella, kun ei hilloa survota purkkiin.)
Sen verran kranttu ja mukavuudenhaluinen, että kyllä se daami saa tai joutuu ähkimään. (lahna-lähetyssaarnaaja on niin turn off!) (Oon vielä niin laiska, että daamit joutuu käymään kaupassa ja alkossa, 300€ luulisi riittävän viikonlopun grillailuihin ja juomiin. Joo, joo, kyllä mä ne kauppakassit sitten lopuksi kannan, jos ehdin. Toivottavasti eivät naarmuta mussukkaa ja parkkeeraa sen kauaksi liiketilan etuovesta, sinne kun aina pysäköi ne, joiden pelkääjänpaikalla istuu kolautan sun auto ovellani-apukuskit, toki niitä kuskejakin löytyy.)
Eihän sitä nyt naisia pahoinpidellä, ainoa mustelma saattaa tulla reiteen ja se on sitten taas ihan jonkun instrumentin syy. =P - vitun.lutkat
Huomenna saa lukesa lehdistä kun naisia on pahoinpidelty
- vihatipunen
Se on taas viikonloppu edessä ja ätmit toistavat itseään palstalla.
- ätminki
Karvaperseet laskee ja nousee naisten haarojen välissä tänää ja huomenna.
- PleikkaViinaRunkku
Ja minä se en vaan pääse nostamaan ja laskemaan karvaista persettäni teinihaarojen välissä, saati sitten immenkalvoa poksauttamaan. Viikonloppu menee — yllätys yllätys — ryypäten ja runkaten. KLUNK KLUNK KLUNK! RUNK RUNK RUNK!
- PleikkaViinaRunkku
Ja haluan vielä korostaa, että vallitseva tilanne on NAISTEN SYYTÄ! Saatanan huorat kun ette anna sitä vitun pilluanne. VITTU VITTU VITUN VITTUJEN VITUN VITUN VITTU!
- ätminki
Niin saatana, vitun spermaviemärit.
PleikkaViinaRunkku kirjoitti:
Ja haluan vielä korostaa, että vallitseva tilanne on NAISTEN SYYTÄ! Saatanan huorat kun ette anna sitä vitun pilluanne. VITTU VITTU VITUN VITTUJEN VITUN VITUN VITTU!
"Ja haluan vielä korostaa, että vallitseva tilanne on NAISTEN SYYTÄ! Saatanan huorat kun ette anna sitä vitun pilluanne. VITTU VITTU VITUN VITTUJEN VITUN VITUN VITTU!"
Ööh, oisko terapian paikka?
Ja miten nainen joka "ei anna" on "huora"?
Naisilla on jännä viikonloppu jännämiehen kanssa. Saako naiset turpiin jännämieheltä ennen seksiä vai jälkeen seksin
- jännämiehet-vaarallisia
Minä uskon, että ennen seksiä, koska sillo naiset on kiimaisempia mustalla silmällä ja puukko kyljessä.
Mitään en ole ottanut.
- jäitkiinnih
Ei sitä sanota tolleen, jos ei ole ottanut.
- Anonyymi00013
uuh
Mua ei ole yksikään mun seksipartnereista - oli sitten jännempi tai vähemmän jännä - lyönyt tai käynyt käsiksi. Jokaisen oma asia millaisia seksikumppaneita keräilee, mutta mun mielestä on tyhmää hakeutua sellaisen seuraan joka hakkaa. Jos mun kohdalle sellainen kumppani osuisi, niin tietäisin mokanneeni jossain ja pahasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit735860KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2744730Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202588Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282493Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT881532Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro131412- 1051347
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281306seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1071248Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191201