Rakastaako joku muukin

Ryssää tällä palstalla Lääkelehtisen lisäksi?
9135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Lehtinen on persu komukka :)

Äänestä
  • .

    "Palstalle on saatava hiukan lisää # L A I L L I S U U T T A # ei ryccä"

    har!1

    .

    Äänestä

Min rakastaa ryccää

Äänestä
  • Kiitos tiedosta laardimöhkäle.

    Äänestä

No ei varmasti kukaan tällä palstalla halua samanlaista menoa kuin ryslandiassa lääkelehtisen lisäksi.

Ehdotan täten että lääkelehtinen muilutetaan rajalle pussissa leipää jolla pärjää viikon. Sen jälkeen Suomen rajavartiosto hälytystilaan pariksi kuukaudeksi ohjeenaan ampua kyselemättä kaikki paksuilta persuryssiltä näyttävät, jos lähestyvätkin rajaa.

Kun on hakaristi ohimossa siihen on hyvä tähdätä ja ryssän naama; ei voi erehtyä. Lopuksi kun lääkemies on ammuttu, näytille kuva kaikkialla opetukseksi siitä mitä seuraa; "näin käy sille, kun muka laillisuutta hehkuttaa persukomuna ja Suoli24:lla riehuu ja ryssänpenikka pyrkii takaisin ah niin rakkaaseen Suomenmaahamme jossa ei fasisteja tai muitakaan äärijärjestöjä siedetä".

Äänestä
  • .

    "Sori keskeytys mut miten sulla ei nyt näy ollenkaan viestejä???????" Taidat ollakin täysi # VEIKKI # Warokaa Tätä Miestä

    har!11

    .

    Äänestä

  • sori_keskeytys-- kirjoitti:

    .

    "Sori keskeytys mut miten sulla ei nyt näy ollenkaan viestejä???????" Taidat ollakin täysi # VEIKKI # Warokaa Tätä Miestä

    har!11

    .

    Veikkipä veikki, miten tyhmästi asian osaat ilmaistakin, mutta ehkä veikki puhuukin asiaa, katsos, veikkisi ei mielistele vaan ottaa kantaa aloitukseen esittämättä mitään vanhojen palstalaisten teeskenneltyä yhtenäisyyttä/kaveruutta.

    Äänestä

Genio kuulemma, sehän on ryssä itsekin.

Äänestä
  • Nyt on lääkelehtisen päivä, unoha jo se genios, senkin vitun homo imbesilli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AIruna kirjoitti:

Ryssää tällä palstalla Lääkelehtisen lisäksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu