Maisa Torppa käyttänyt miehiä hyväkseen

Tein eilen avauksen jossa luki jotain. että Maisan Torpan vitulla kovasti käyttöä ja jostain syystä tämä totta oleva avaus oli poistettu.

Maisa on Axl Smithin videolla ja sitten sekstannut jäkiskiekkoilijan kanssa ja nyt sitten sekstasi Jari Matti Latvalan kanssa

Elikkä aivan selvää miesten hyväksi käyttöä

Luulisi ettei kukaan halua koskea tuollaiseen jakorasiaan, jolla voi olla vaikka mitkä taudit.
102316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Edellisen vkon Seiska kertoo, että ko. povipommi on ollut lemmenlomalla Monacossa rallitähti Jari-Matti Latvalan kanssa.

Äänestä
  • Axl teki Maisasta filmitähden. Luulis että Maisa on onnellinen, Hollywoodi on jo melkein kiikarissa!

    Äänestä

Haisevan vitun jakajasta tehty UHRI!

Äänestä

Viidakon tähtönen muutti ulkomaille ja hylkäsi lapsensa!
Viihdeuutiset 20.11.2014 07:00

Viidakon tähtösistä tuttu povipommi Maisa Torppa muutti reilu kuukausi sitten Unkarin Budapestiin.

Maisan elämässä on tapahtunut hurjasti muutaman kuukauden sisällä, sillä ulkomaille muuton lisäksi neitokainen erosi ex-miehestään Atesta.

Maisalla ja ex-miehellä on reilu kaksivuotias Leo-poika, joka on jäänyt isälleen.

Seiskasta poimittua

Äänestä

Kyllä mä voisin mennä Maisan hyväksikäytettäväksi.

Äänestä

Maisa on säälittävä lättärinta. Oikeasti aivan rinnaton poikatyttö. Säälittävä turhake otti vaan isot oksettavat silikonit. Lisäksi Maisa näyttää jo nyt naamastaankin yli 35 v rumilukselta.

Äänestä

entä hänen bestiksensä ninni vartiamäki..samanlainen tapaus

Äänestä

kyllä mulle maistuisi, leipoisin mielluusti sen pommeja ja kuksisin suonsilmäkkeeseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


113 kirjoitti:

Tein eilen avauksen jossa luki jotain. että Maisan Torpan vitulla kovasti käyttöä ja jostain syystä tämä totta oleva avaus oli poistettu.

Maisa on Axl Smithin videolla ja sitten sekstannut jäkiskiekkoilijan kanssa ja nyt sitten sekstasi Jari Matti Latvalan kanssa

Elikkä aivan selvää miesten hyväksi käyttöä

Luulisi ettei kukaan halua koskea tuollaiseen jakorasiaan, jolla voi olla vaikka mitkä taudit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu