TEE RIKOSILMOTUS PSYKIATRISTASI TÄNNE- INTERPOL

JATKUUhuomenna

17

330

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gtwrrhrhrhhr

      olikohan se mustola...anteeks- romaanin kadulla ohikulkiessa puhaltama päähänmenevä savu eilen tota MKULTRA-touhua?

      https://fi.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

      Roche, CIA, HYKS-kokoomus...?

      • tasapäät

        Miksi menee psykiatrille, jos ei lääkkeitä ja terapiaa tarvi? Onhan noita kaikenlaisia käsilläparantajia ja luontaisterapeutteja. Sinne vaan ja mustikkasoppaa ja kalaöljytabletteja , niin eiköhän siinä jo toivu ongelmistaan!


      • egryrrrrrrrr

        olisiko hiukan psykojen uhri: kuten monet tappajat-

        CIAn aivopesu-mkultra-ohjelmasta:
        kattokaa sen silmiä!:
        https://d.ibtimes.co.uk/en/full/368037/nazi-sympathiser-beate-zschape-trial-connection-murder-ten-people.jpg?w=400

        https://fi.wikipedia.org/wiki/Nationalsozialistischer_Untergrund

        http://www.ibtimes.co.uk/nazi-beate-zsch-pe-national-socialist-underground-464842

        http://www.theguardian.com/world/2011/nov/16/german-neo-nazi-security-service-scandal

        http://keskustelu.suomi24.fi/t/14301744/jeesus-murtaa-maailman-kahleet

        http://keskustelu.suomi24.fi/t/14301859/petosjytkykokkeput-valtakunnanoikeuteen

        http://keskustelu.suomi24.fi/t/14259320/suomi-vainoaa-kansalaisiaan

        kummasti se vaan katoaa tv-kritiikki, kun kertoo tvn ja Hollywoodin levittävän viihteessä talmudilaista väkivalta-oppia?

        http://www.heinola.org/~patato/cef2359.html

        onko liikaa että suomi24 - palstalla joku lukis sen?

        Aikamoista sensuuria- kuin Neuvostoliitossa aikoinaan.

        joka leffa ja ohjelma sisältää väkivaltaratkaisun- jo 100 vuotta , joka ohjelma- ja milloinkaan ei kristiilistä ajatusmaailmaa- sensijaan myös salatieteet ja henkimaailma yhteydet aika yleisiä- usein hiukan piilossa... Satanisti talmudilaista saatanan-pakana oppia?

        Uskontokriittinen valistusajattelija Denis Diderot syytti Encyclopédiessä Talmudia auktoriteettiuskosta ja taikauskosta. Vastaavia mielipiteitä oli Voltairella ja d’Holbachilla.[76]

        Keskiajalta alkaen jotkut kristityt ovat väittäneet Talmudin sisältävän vihaa ja halveksuntaa kristittyjä ja Jeesusta kohtaan sekä säädyttömyyttä ja moraalittomuutta. Vastaavanlaisia väitteitä ovat esittäneet myös jotkin islamilaiset ja sekulaarit tahot.[77] Esimerkiksi yhdysvaltalainen antisemitistinen poliittinen aktivisti David Duke pitää Talmudia juutalaisen ylivallan oppina.[75][78]

        https://fi.wikipedia.org/wiki/Talmud#Sensurointi_ja_arvostelu

        Ei kiitos jeesustelua. Itse palvon itseään SAATANAA. Hänessä on tulevaisuus, hänessä on pimeyden pahuus, jossa viihdyn. Tapan, raiskaan, silvon, paloittelen. Vittuilen, haistattelen, homostelen. Olen Vasemmistoliiton jäsen.

        se talmud opetus on tv:ssä että viha ja väkivalta on ratkaisu ja voitto- muut on luusereita- häviäjiä- eli saatanan maailmaa opetetaan. myös rikkaus on usein ihailtu- vaikkain ei sanottu suoraan- aivopesu toimii siten että taustalla näkyy asia, jota ei tule huomanneeksi- esim lähes kaikki ohjelmat Hollywood on rikkaita tai hyvin toimeentulevia- hienot asunnot, autot, jne tai tavoittelee sitä.

        todellinen jeesuksen opetus on päinvastainen - rauha ja rakkaus. sekä ihmisten auttaminen.

        http://www.aamulehti.fi/kulttuuri/minisarja-perustuu-karmivaan-tositapaukseen-viha-ajoi-kymmeneen-murhaan/

        jeesus voittaa saatanan

        http://keskustelu.suomi24.fi/t/14292448/naton-maanalaisten-armeijoiden-murhat-euroopassa


      • HYPNOOSIaivopesu

      • adgvbsssdhsfhsfh

        tietysti ei koskaan kannata mennä noille psykoille- mutta jos joku on jo joutunut niiden kynsiin, niin interpol voi ehkä auttaa tai cchr.


      • Anonyymi
        adgvbsssdhsfhsfh kirjoitti:

        tietysti ei koskaan kannata mennä noille psykoille- mutta jos joku on jo joutunut niiden kynsiin, niin interpol voi ehkä auttaa tai cchr.

        kannattaa ilmottaa rikolliset psykiatrit- koska vaikka ite olis onnistunut pakenemaan- jotkut muut voi tuhoutua niiden uhreina.

        https://blogbook.fi/juhakurvinen/avainsana/kupittaa/


    • 20132

      Hypnoosi ? Koska Suomalaisen psykiatrian hoidossa on ruvettu käyttämään hypnoosia ?

      En ole itse törmännyt. enkä kenenkään muunkaan kuullut saaneen moista huu haa hypnoosia.

      • NLPhypnoosi

        kulkee salanimellä NLP?


      • Anonyymi

        onko sut hypnotisoitu valehtelemaan?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        onko sut hypnotisoitu valehtelemaan?

        NLP erittäin vaarallista-?

        hypnoosi pitäisi kieltää !!!


    • huuhaahörhöt

      Nuo sekopäät ovat usein paljon hullumpia kuin potilaansa ja väärinkäytöksiä tapahtuu jatkuvasti.

    • 7654678765

      Jos... niin olisiko niin että:

      Julmaa henkistä väkivaltaa, mutta kun käytössä on myös kemialliset "aseet;" niin kyllähän kyse lienee kyllä myöskin fyysisestä väkivallasta. Itseasiassa vieläpä varsin raa'asta.

      Aivoja ei enää rusikoida veitsillä tahi jääpiikeillä mutta kemikaalit tekevät yhtä pahaa jälkeä.

      Kenties kyseessä on poliittiset vangit, vainoaminen, vapauden riisto... yms. perustuslain vastaista toimintaa.

      Jos näin on.

    • SGEEGGGG

      julkkikset ja aivopesu- SUOMI?:

      "M. A. Numminen opiskeli sosiologiaa Allardtin johdolla ja on säveltänyt musiikkia tämän teksteihin.[3]

      Erik Allardt sai CIA:n salahanke MKULTRA-rahoitusta Human Ecology Fund -peiteorganisaation kautta."
      https://fi.wikipedia.org/wiki/Erik_Allardt

    • Psykiatri-Pekka

      Heh! Hoitonne: Päätä vesisankkoon, pää uppeluksiin jääkylmään veteen (pidä veden alla 2 minuuttia kerrallaan).Jatka , kunnes tehoaa. Jos ei kiusa lähde, niin sitten radikaalihoito: PELLINNARUT! Muista kunnon kiedonta. Ja HYPPY!

      Pikaisiin paranemisiin!
      Toivoo Pekkasi

    • 8589870

      Tää ketju vaikuttaisi olevan jonkinlainen hullunketju. Päästään hajonneille tuolla on ihan omat palstat jopa täällä suomi24:ssä.

      • Näitä_on_nähty_

        Pönttöhän tuo näyttää vislaavan ihan reippaamman puoleisesti monella kirjoittajalla, mutta eivätpä nuo sitä itse ymmärrä kun kieroutuneita, vainoharhaisia ja henkisesti sairaita ovat. Hullu on hullu.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      89
      6052
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      334
      5309
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      21
      2686
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      51
      2615
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      84
      1875
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      105
      1697
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      114
      1571
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      18
      1533
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      124
      1454
    10. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      135
      1413
    Aihe