joko me "pöksyt" kristityt saamme pataamme tai sitten heräämme ja toimitamme islamistit Allahinsa luo.
Suvakit ovat vaarallisin ryhmä. Heidän tyhmyytensä ylittää kaiken idiotismin rajan.
Suvakit ovat vaarallisin ryhmä. Heidän tyhmyytensä ylittää kaiken idiotismin rajan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Olet valitettavan oikeassa. Jos heräämme ajoissa niin vältymme äärimmäisen radikaaleilta seurauksilta mutta hyvältä ei näytä.
Muslimien moraalia ja ajatusmaailmaa on turha yrittää tulkita länsimaisen arvomaailman perusteella.
Toivotonta!!
Ei ole jälkiviisautta kun ennakoin nykyistä kehitystä jo 80-luvulla Saksan ja Englannin kokemusten perusteella mutta kehitys on ollut paljon nopeampaa ja rajumpaa.
Muslimeja on 25% maailman väestöstä.
Määrä yhdistyneenä väkivaltaiseen luonteeseen, takaa sen että ottavat haltuunsa sen mitä haluavat.
Pelottavaa kun mitään kunnollista pysäytystoimea ei länsimaiset näy tekevän.
Noin on. Eurooppa toivottaa muslimit avoimin ovin tervetulleiksi. Ei tarvitse olla kummoinenkaan selvänäkijä tietääkseen, että tulevaisuuden Eurooppa on muslimien hallinnoima sotaisa takapajula, jossa sanonta "länsimainen demokratia" on kielletty ja sen käytöstä saa vähintäin ruoskintatuomion.
Luin juuri maailman 7:nen muslimimaiden kongressin julkilausuman ja tavoitteet. 22 kohtaa.
Tuomitsevat toki terrorismin, pakkokin. Mutta iso, iso painoarvo oli sillä etteivät hyväksy missään maassa muslimeihin kohdistuvaa vihapuhetta tai yhtään mitään mukamas epäoikeudenmukaisuutta.
Puhe vastaan murhat.
Kumpi on tärkeämpää torjua?
Eikö ole erikoista tämä:
Tapojeni vastaisesti pistin suomi24 uskonnot osioon jonkun linkin islamisaatiosta.
Joku allahu akbar vastaa, myös ilmeisesti arabiaksi ettei ole muuta jumalaa kuin heidän.
On ne systemaattisia, seuraavat jopa suomalaisten uskonnollisia pähkäilyjä. Isiksen voimakin on sen laajassa ja syvällisessä soluttautumisessa yhteiskunnan kaikille tasoille.
Syöpä on rakenteissa.
luin että saksalaiset ovat nyt hankkimassa aseita. parempi ennen kuin myöhään kai
Luin jutun, että yksi katupartiolainen on nähty selvin päin?
Se oli varmaan odin koska ne keppihevospimut ei ole järjenvalopäivää nähneet.
Eivätkä näe.
Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.
Eikö jossain ole esitetty kaava, kuinka monen vuoden välein näitä teurastuksia tulee.
Sama juttu kuin pörssiromahduksissa..