Sitaateilla tämän tekstin alapuolella KAIKKI ilmentymistä, mm. Sodomasta & Gomorrasta, jotka ovat Jumalan Sanaa. Siis KAIKKEA sitä VALETTA, jota täällä meille kaikille USKOTELLAAN, vaikka ITSE Hallitsijat OVAT kaiken sen ALKUUNSA langettaneet, ANSAT virittäneet, KAUAN, yli 10 vuoden AJAN. Langettumaan, kaatumaan KOKO Maailman PÄÄLLE, YLTÄ PÄÄLTÄ!
Ensinnäkin Jeesus, Väärä Kristus & Antikristus-Jumala ovat Ison PääJumalan sallimana, TÄYSIN kaikenlaisen Sodoman & Gomorran tänne valmistelleet, sitä YLLÄPITÄNEET YLTÄ PÄÄLTÄ meidän kaikkien päällä, laittaneet sen kaiken VELLOMAAN sisällämme, jotta kaatuisimme, ja pulikoisimme siinä. YLITSEPÄÄSEMÄTTÖMÄSTI, intensiivisesti, YHTÄ SOITTOA (ilman taukoja), ERITYISESTI yli 5 vuoden ajan. Kuten muistatte kaikki, kuinka v. 2011 alusta ASTI, täällä alettiin KAATAA yllemme, ikuisesti siinä ollen, kaikkea alapää-asioita ja kaatoa LAPSILLAKIN.
Herrat Hallitsijat ovat sen kaiken lisäksi (ANSAT alkuunsa laittaneet, VIRITTÄNEET) olleet ITSE jokainen Isoa Pää-Jumalaa myöten (lapsineen) TÄYSIN noudattamatta, TOTTELEMATTA 10 Käskyä, kaikelta osin. Erityisesti KOKO tämän kuluneen YLI 10 vuotta! Ja kaiken täällä ilmentymän ovat täällä ITSE tulleet KAATAMAAN, KAIKKI langetukset. Tarkkakorvaiset ja -huomiokykyiset ovat "KUULLEET" usein Käskyn "Langeta"! No se on sekin Herrojen keskinäistä KÄSKYÄ ja suunnitelmaa, Kurjaa, Julmaa PELIÄ.
Muistakaa, että KAIKKI asiat, ilmentymät, JOITA koemme, NÄÄMME "mielemme silmillä", aistimme, OVAT kaikki Herrojen Hallitsijoiden LANGETUSTA. Ja sillä tavalla, sellaista KAIKKEA täällä USKOTELLAAN, ja saadaan meidät HUKKUMAAN!
" Mikä on ollut sinetöityä,paljastetaan nyt
ruut333
16.2.2016 23:18
https://youtu.be/ueQFH1xeFQk, http://www.amightywind.com/prophecyfinnish/proph71finnish.htm
Profetia 71 MIKÄ ON OLLUT SINETÖITYÄ,PALJASTETAAN NYT..."
PääHallitsijamme KAIKEN takana
HUKKUMAANkaatavat
0
64
Luetuimmat keskustelut
- 971181
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku84809Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29756- 64677
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18538
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15531Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43503- 10466