Natojoukot hankkivat ulkomaista rahaa sodilleen

475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Mitä enenmmän Kokoomus trollaa sitä enemmän kansa alkaa miettiä Natoa. Kokoomuksen kannalta ikävää asiassa on vain se, että suunta on väärä". Tutkija selittää käytöstä ihan puhtaasti ärsyyntymisellä.

"Kun trollataan suuria määriä niin ihmiselle tulee sellainen olo, että eikö hän osaa ajatella itse" Siinä vaiheessa trolli kääntyy itseänsa vastaan, hän jatkaa.

Äänestä
  • Entä Venäjän Tuiltujen trollaukset?

    Nekö eivät mielestäsi pelota tai ärsytä ketään?

    Äänestä


Ja nyt eläkeläiset eivät saa käteistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


metsäveljet kirjoitti:

Tällä kertaa kuppauksen kohteena on piskuinen Suomi.
http://yle.fi/uutiset/poliisin_kuva_varkaat_vetivat_pankkiautomaatin_seinasta__yha_karkuteilla/8913294

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu