http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016052821641302_ul.shtml
islamilaisissa maissa miehillä on vielä ihmisarvo, toisin kuin vapaassa maailmassa jossa vitut voivat tehdä aivan mitä vain ilma saktioita
islamilaisissa maissa miehillä on vielä ihmisarvo, toisin kuin vapaassa maailmassa jossa vitut voivat tehdä aivan mitä vain ilma saktioita
Vastaukset 17
Vanhimmat
Suomessa tarvitaan lakialoite, että rasisteja voi lyödä raskaasti.
Voi, tulisikin joku hyysäri joskus koettamaan, löisin nyrkin tuon laopään takaraivoon asti.
Että sen kieli lipoisi persreikäänsä sisästäpäin.
Muuten ne ei opi tietämään, miltä hyyssäämisellä rahastaminen näyttää !!!
Ja millähän ne kynäniskakuikelot pirimieshuoran näköset "rajat auki" pellet löis ees omaa tattiaan raskaasti runkatessaan?! :D
Suomessa tarvitaan lakialoite, että suvakkeja saa vitsalla lyödä kovasti
Suomessakin laki. että miehellä lupa kurittaa vaimoaan !
Mies on perheen pää ja vaimon tulee olla kuuliainen miehelleen kaikessa
Tämä on Uuden Testamentin määräys ja koskee meitäkin
persut heti asialle
Miksi kevyesti?
ettei vittu mene epäkuntoon !
Kannatan sellaista aloitetta, että muslimimies saa lyödä ketä naista tahansa kevyesti. Myös sellaista jolla on oma mies ja lapsi mukana. Myös Suomessa.
Tuossa vain siirretään Koraanin määräyksiä suoraan lainsäädäntöön.
Suvakkihorolla on alitajuinen tarve olla miehen neljäs vaimo, lisääntymiskone ja kummitus.
Monenmoista herkkua.
https://www.youtube.com/watch?v=CKaq31-_Zdg
Saapiko naisen huitaista takaisin, rautainen paistinpannu tai puinen kaulin on hyvät lähitaisteluaseet.
Raamattu opastaa tähän tapaan" miehen on kohdeltava vaimoaan niinkuin kallisarvoista, helposti särkyvää maljakkoa ja kerrottava hänelle päivittän, minä rakastan sinua"
Miehet, kokeilkaa,
Koraanin mukaan vaimon on alistuttava sekä Allahille että miehelleen. Joten vastaus on ilmiselvä.
No KALLIITA naiset ainakin on! :/ Toisaalta yhtään maljakkoa en o viel rikki saanu vaikka oon kuin rytyyttäny, et tost helposti särkyvästä mun pitää olla eri mieltä!? Ja toi päivittäin sanominen on kyl heviä liiottelua! Kokee vielä inflaation toiki sananparsi? :/
Juu ja jonkun tutkimuksen mukaan muslimiNAISTEN mukaan jopa yli 80 % oli sitä mieltä et niitten ruumiillinen kurittamien on ihan jees!?
Joten vielä on Niskavuoren Hetoilla hieman oppimista et tulevat yhtä monikulttuurisen kuuliaisiks!? :/ Musliminaiselle tulis varmaa MIELEEKÄ alkaa ukkoosa paistinpannulla tai kaulimella kohentamaan!? Sehän saatana TAPPAS sen siihen paikkaan!