nainen ampui eks miehensä mustasukkaisuudesta

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001189073.html

tyypillinen valehteleva naikkonen, joka ei voinut hyväksyä. että hänet oli jätetty.

naikkosen valheet eivät ole vakuuttaneet oikeutta. ONNEKSI
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eipä muuta, mutta kovinhan tuo on "viihteellistä" ???

Äänestä

Muuten hyvä, mut ihan VÄÄRÄN Bushin meni ampumaan!
Ja oisko toi "covaakukkuu" ollu jo jonkullai enne et ei ihan kaikki käet o ajassaan tän neitokaisen käkikellossa?! :/ :/

Äänestä

Suomessa nainen ei olisi saanut tuomiota kuten on nähty vaan maksettu tapporahaa muutama miljoona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


167 kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001189073.html

tyypillinen valehteleva naikkonen, joka ei voinut hyväksyä. että hänet oli jätetty.

naikkosen valheet eivät ole vakuuttaneet oikeutta. ONNEKSI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu