"Näen sen niin, että Jumala sanoo kyllä, saat harrastaa seksiä luonnon kanssa. Seksi luonnon kanssa on okei. Seksi luomisessa on okei. Tunnen, että kroppani on löytänyt kodin. Minä ja penikseni, tunnen kokonaan näin. Saan vahvuutta kivestä.
"
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001191283.html
"
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001191283.html
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sama tyyppi julistaa miten elää "ilman rahaa", mutta silti kerjää muilta kovalla rahalla ostettua ruokaa. Juuri tuollaisia tekopyhiä paskoja kaikki hipit ja kommarit aina ovat.
Sanoisin että tuon jampan todennäköisyys saada ennenpitkää söpöä vapaaehtoista hippityttöä on noin 15 kvintiljoonaa kertaa suurempi kuin palsta-ATM:n. Sillä ei ole mitään väliä että jätkä pökkii sammalta tai että hänen aatteensa pohjimmiltaan roikkuu irrationaalisella tavalla muista - olennaista on se että hänessä on seksuaalienergiaa ja jännittävyyttä ja selkeä teema josta voi kasvattaa vaikka millaisia fantasioita. Sekä vielä sopivasti ressukka joka vetoaa tiettyyn osaan naisista suurestikin.
Ja minä kun luulin olevani pillunpuutteessani jo epätoivoinen.
Jeps, Aikast epätoivoista HuomionHakuisuutta tuolla Jantterilla....keksinyt oman tavan kerjätä Pinmperoa... ;P
Luontoäiti ei jätä kylmäksi. Vähän siis oidipaalista menoa etten sanoisi.
Siispä metsään....