tämmöstä tänää

laittakaa rakkausaiheisia biisejä...hiphop ja kaikki muutki semmoset...kiitän jo etukäteen niitä jotka viitsivät vaivautau
188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

HAHAA! VIITSISIN VASTATA!!! PIKKU G:ROOMEO JA JULIA,JOS HALUUT JOTAIN TOSI SURKEETA KUUNELLA. MUN GWEN STEFANII KANNATTAA KUUNNELLA JOS JOTAIN HYVÄÄ HALUUT KORVILLES. TOIVOTTAVASTI NÄET TÄN VIESTIN.KUN KERRAN VAIVAUDUIN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loverofmusic kirjoitti:

laittakaa rakkausaiheisia biisejä...hiphop ja kaikki muutki semmoset...kiitän jo etukäteen niitä jotka viitsivät vaivautau

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu