Tilasin netistä nyt toisen kerran salisyylihappoa, jotta saisin kasvoissa olevia arpia vähän tasoittumaan. Oyin nyt vähän vahvempaa. Miten te olette laittaneet tätä ainetta kasvoilla? Laitatteko vanulapulla vain arpeen vai miten? Huomasin sen tuossa aineessa, että satunnaisia finnejä ei niinkään tule.
Vastaukset 2
- 300388
Mä oon laittanut puhdistetulle iholle iltaisin yöksi vaikuttamaan vanulapulla koko kasvoille. Ei tietenkään silmänympärysiholle eikä huulille. Mulla oli aika paha akne ja kyllä tää on vähän auttanut.
- vähänparannusta
Eikös se pidä huuhdella pois kylmällä vedellä, kun on vaikuttanut muutaman minuutin..Ainakin ohjeissa lukee niin. Laitatko vain yhden kerroksen? Jos haluaa paremman vaikutuksen, niin sitä voi laittaa kaksi kertaa niin, Että pitää minuutin välin. :)
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4101791- 1471155
- 671093
- 881081
- 1011014
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku143867- 94741
- 45701
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50679En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57654