23-vuotias joka ei saa mitään aikaiseksi

onsesäälittävä

Sillä paikkakunnalla missä asun niin on yksi 23-vuotias mies joka ei saa naisten kanssa mitään aikaiseksi. Olen minäkin jo 26 ja sinkku minäkin mutta tämän vuoden aikana tulen olemaan suhteessa mutta se 23-vuotias tuskin tulee.

13

269

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • niinseolikin

      Korjaan, ei ole vielä täyttänyt 23 mutta täyttää tänä vuonna.

    • Yksi vaan? Aika hyvin jos ei enempää.

      • ettäniin

        No on varmaan muitakin mutta niistä en tiedä. Vaikka asun aika pienellä paikkakunnalla mutta muutan perjantaina vähän isompaan.


    • UnelmaSirpa-Leena

      Huolensa kullakin.

    • 43333cccc

      23 v on vielä täysi kakara.
      ei se tarvi naista. kyllä pitäs tietää mitä se tarvii ?

    • dfgsdfg

      Sääli on sairautta, varsinkin tuollainen ilkkuva "sääli", joka on turhankin yleistä.

    • grfgfgf

      cool story bro

    • jeepojatjatytöt

      Nyt mä pääsin muuttamaan mutta se jäi. :D

    • muutinmieltäsiitä

      Muutin mieltäni ja nyt uskon, että kyllä hän tulee löytämään sen oiken eikä hänellä ole kiirettä enkä minäkään pidä vaikka olen jo 26.

      • flowersreally

        Juuri tuollaisia tuuliviirejä miehet aina on.


    • Naisasialooser1

      Sillä paikkakunnalla millä minä asun on 30 miehiä ihan samassa tilanteessa ja 23v miehiä varmaan kymmeniä jos ei satoja.

      • Mikset sitten itse muuta johonkin isompaan kaupunkiin, jossa niitä naisiakin voisi olla??

        Useinkin nuoret miehet jäävät vaan liian helposti asumaan sinne kotinurkille, kun eivät uskalla lähteä muualle.


    • DarkFear_ei.kirj

      23-vuotiaalla on ne parhaimmat nuoruusvuodet vielä edessä päin sitten 40- tai 50-vuotiaana! Sitä ennen ei kannata mennä minnekään yksin, koska kaikki ajattelisivat vain kaikenlaista negatiivista yksinäisestä miehestä. Sitten kun ne parhaimmat nuoruusvuodet alkavat niin voi menettää myös sen neitsyydenkin kuten kaikki sivistyneet, avarakatseiset EUROOPPALAISET miehet! Ettäs tiiätte!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      18
      2523
    2. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      32
      1497
    3. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      58
      1213
    4. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      298
      1172
    5. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      926
    6. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      42
      897
    7. Nautitko riidan haastamisesta?

      Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin
      Sinkut
      175
      743
    8. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      58
      713
    9. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      90
      682
    10. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      56
      631
    Aihe